Cities Skylines'ın Doğal Afetler Paketi Konsollara Çıkıyor!
Connect with us

Cities: Skylines

Cities Skylines’ın Doğal Afetler Paketi Konsollara Çıkıyor!

Kasım 2016’da PC için yayınlanan Natural Disasters genişleme paketi Cities: Skylines’ın PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerine 15 Mayıs’ta çıkacak.

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

Cities Skylines’ın Doğal Afetler Paketi Konsollara Çıkıyor!

 

Kasım 2016’da PC için yayınlanan Natural Disasters genişleme paketi Cities: Skylines’ın PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerine 15 Mayıs’ta çıkacak. Konsol sürümlerinin çıkışında yer alması gereken paketi niye aylar sonra yayınlıyorlar orası elbette konsol oyuncuları için ayrı bir dava konusu olabilir.
Eğlenceli ve ilginç sayılabilecek tanıtım videosu hazırlanmış.

Doğal afetler paketi hakkında bilgiler

Cities: Skylines Natural Disasters DLC’si Çıktı!

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
Yorum için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cities: Skylines

Cities: Skylines’ın Endüstri Paketi Duyuruldu!

Şehir inşa ve yönetim simülasyonu Cities: Skylines için endüstiri odaklı bir genişletme paketi duyuruldu.

Simülasyon Türk

Published

on

Cities: Skylines’ın Endüstri Paketi Duyuruldu!

Şehir inşa ve yönetim simülasyonu Cities: Skylines için endüstri odaklı bir genişletme paketi duyuruldu. Industries adlı DLC paketi 23 Ekim’de yayınlanacak. Bu pakette eklenecek olan özgün fabrikalar ve 4 farklı kaynak türü ile endüstriyel bölgeyi özelleştirebileceğiz. İyi yönetilen endüstri alanlarının verimi yükselebilecek. Üretim zincirlerinin yanı sıra postaları dağıtmak için yeni bir şehir hizmeti olacak ve yine eklenecek olan kargo havalimanı sayesinde fabrikalara mal üretmek için malzeme ithal edilip ardından nihai ürünlerin ihracatını yapılabilecek. Özetle Cities: Skylines – Industries DLC‘sinde beş yeni harita, yeni politikalar, yeni şehir hizmetleri ve yeni binalar olacak.

Synthetic Dawn Radio da ekleniyor. Şehrinde en uzak noktalarına bile çeken radyoda 4 alt türe ayrılmış 16 şarkı bulunacak.

Ayrıca yine her zaman olduğu gibi ücretsiz bir güncelleme de yayınlanacak. Bu güncellemede yollara ekleyebileceğiz gişeler geliyor. Böylece yollardan para kazanabileceğiz. Trafik biraz yavaşlayacak. Bunun için levhalar da eklenecek.

 

Ekran görüntüleri;


 

Tanıtım videosu;

Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Cities: Skylines

Cities: Skylines, 3. Yıldönümünü 5 Milyon Kopya ile Kutluyor!

Geçtiğimiz sene 2. yıldönümü kutlanmış ve 3.5 milyon kopya sattığının haberini yapmıştık. Zaman malumunuz çabuk geçiyor. Cities: Skylines’ın 3. yıldönümüne de geldik.

Simülasyon Türk

Published

on

Cities: Skylines, 3. Yıldönümünü 5 Milyon Kopya ile Kutluyor!

Geçtiğimiz sene 2. yıldönümü kutlanmış ve 3.5 milyon kopya sattığının haberini yapmıştık. Zaman malumunuz çabuk geçiyor. Cities: Skylines‘ın 3. yıldönümüne de geldik. Colossal Order aradan geçen 1 yılda oyunun satışlarını 5 milyona yükseltmeyi başardı. Tabi bunda PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin çıkması etkili oldu. Yine 3 yılda 1000’den fazla eklenti oyuna getirildi ve kullanıcılar 144 binden fazla mod çalışmasına imza attı. Bazı popüler içerikler Content Creator Pack adı altında DLC şeklinde ücretli olarak satışa sunuldu.

3. yıldönümü Paradox Interactive bünyesinde 15 Mart’ta çıkış yapacak olan ve Cities: Skylines’ın Mars versiyonu diyebileceğimiz Surviving Mars ile kutlanıyor. Onlar için ChirpX adlı radyo istasyonu ve yeni tarzı ile Chirpy adlı bildirim kuşu dahil yeni bir Chripx binası eklenecek.

Bugün öğlenden sonra PC, Linux ve MacOS platformları için bir güncelleme yayınlandı.

Ayrıca Surviving Mars oyunu 30 Mart’a kadar Cities: Skylines sahiplerine %10 indirimli olacak.

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Cities: Skylines

Cities: Skylines’ın Xbox One Sürümüne Mod Desteği Geldi!

Konsol oyuncuları da artık mod indirmek istiyor.

Simülasyon Türk

Published

on

Cities: Skylines’ın Xbox One Sürümüne Mod Desteği Geldi!

Konsol oyuncuları da artık mod indirmek istiyor.

Şehir inşa simülatörü Cities: Skylines için önemli bir gelişme yaşandı. Aslında sadece bu oyuna özel değil çünkü diğer simülasyon oyunlarının mod paylaşımını da etkileyecek. An itibariyle Xbox One konsolunda Cities: Skylinesa sahibi oyuncular artık PC oyuncuları gibi modlara ulaşabilecek. Paradox Interactive ve Tantalus Media küratörlüğünde Cities: Skylines’ın topluluk üyeleri tarafından oluşturulan modlar erişime sunuldu. Yeni bina modelleri, özgün öğeler ve daha fazlasını oyun içinde kullanabilecekler. Gelecekte daha fazla mod yayınlanmaya devam edecek. Konsol platformu olduğu için PC’de Steam Atölye gibi alanlara göre süzgeçten geçerek aktarılmak zorunda kalınıyor.

Ayrıca Content Creator Pack de Xbox One için gelecek.

 

Farming Simulator 17 için PS4 ve Xbox One konsollarında mod desteği bulunuyor. Kullanıcıların yaptığı modlar Giants tarafından seçilip belli zamanlarda belli bir miktarda mod olmak şartıyla oyunculara sunuluyor. Yeni çıkan simülasyon oyunlarında da bu özellik talep ediliyor. Bunlardan birisi de SpinTires: MudRunner. Geliştiriciler bunun zor olduğunu fakat getirmek istediklerini belirtmişlerdi. Önümüzdeki dönemde çıkacak simülasyon oyunlarında bu özellik konsol oyuncularının da baskısıyla varsayılan olarak gelebilir. Öte yandan mod desteğinin gelmesinden ziyade PC’deki gibi belli bir miktar yerine sık sık güncellenen mod listelerin olması oyuncuların en büyük isteğidir.

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Açılır Menü

Sitemizde lütfen adblock vb. reklam engelleme yazılımlarını devre dışı bırakın.

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler