Cattle and Crops’ın HORSCH Lisansı İptal Edildi!

6

Cattle and Crops’ın HORSCH Lisansı İptal Edildi!

İlk darbe geldi…

Temsili fotoğraf: Horsch Express KR mibzeri

Cattle and Crops‘ın yapımcısı MasterBrain Bytes bugün oyuncuların üzüleceği bir açıklamada bulundu. Birkaç gün önce Horsch firmasının Agritechnica tarım fuarı için başka bir çiftçilik oyunu yapımcısı ile özel işbirliğine gittiğini öğrenmişler. Bunun bir parçası olarak da Horsch şirketi diğer tüm tarım oyunları şirketleri ile olan işbirliğini iptal etme kararı almış. Bu nedenle Cattle and Crops ekibi Horsch markasına ait tüm logoları, inşa edilen özel ekipman modellerini kaldırmak zorunda kalıyor. Bundan böyle herhangi bir Horsch ekipmanına logosuz bile olsa izin verilmeyecek.

Teknik demo için önümüzdeki günlerde gelecek olan güncelleme Horsch mibzeri yer alacaktı fakat bu olaydan sonra geliştiriciler tohum ekimini çözmek için sıvı gübre tankı olan Stapel VT 18000 römorkuna mibzer/ekim aleti entegre etmeyi uygun görmüşler. Bu haftanın ilerleyen günlerinde teknik demo için bu güncelleme çıkacak.

Yeni mibzer ekipmanı ise modellenip bitirildikten sonra güncelleme ile oyunculara sunulacak.

 

MasterBrain takımı bu karardan çok pişman olmuşlar ancak güzel işbirliği için Horsch firmasına teşekkür ediyorlar ve gelecekte birgün tekrar çalışmayı diliyorlar.


Editör Yorumu;

Diğer çiftçilik oyunları derken elbette Farming Simulator serisi kastediliyor. Cattle and Crops bildiğiniz gibi Claas markası ile çalışıyor. Farming Simulator serisi için de Giants Software geçtiğimiz aylarda Claas markasının lisansını almış ama 2018 yılında ekleneceğini belirtmişti. Bunun nedeni elbette Claas ve C&C oyununun özel anlaşmasıydı. Şimdi Farming Simulator cephesi Horsch kozu ile buna cevap verdi. Daha önce de söylendiği gibi çiftçilik simülasyonlarında meydan savaşı çoktan başladı… Oyuncular için elbette şu aşamada herhangi bir markanın olması pek de önemli değil. En kısa zamanda erken erişim sürümünün çıkmasını bekliyorlar ve C&C oyununu bulundurduğu özellikler nedeniyle seviyorlar.

 

SimülasyonTÜRK

Kimler Neler Demiş?

6 Yorum - "Cattle and Crops’ın HORSCH Lisansı İptal Edildi!"

avatar
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Kemal
Ziyaretçi

cCc Farming Simulator cCc

Kumda oyna C&C!

Makarnaci
Ziyaretçi

Bir türlü çıkmayan ve hakkında neredeyse hiç açıklama yapılmayan oyun. Haketmişker dahasını bekliyoruz..

ocean s
Ziyaretçi

Bence farming pc için çıkartacağı yeni farmıng de gerçekci çamur olayını bence yapmıcak yine aynı motoru kullanıp yine markaları öne çıkarıp yeni modelleri ve 18 deki işçi olayını öne çıkartır farmıng tek yapabilceği marka olayını yapmış ama cattle için alt yapı ve detay sağlam oyuncuya detay lazım marka vs önemsiz ama cattle geçikmesi bu gibi sorunlardan da kaynaklı olabilir ama teknik demodan sonrada çok büyük kazanç sağladılar yeni model yapar yada yaptırır çözer bi şekilde ama erken erişimi beklemek çok sıkıcı 🙁