Cattle and Crops – Tech Demo – İnceleme ve Oynanış [Video]

5

Cattle and Crops – Tech Demo – İnceleme ve Oynanış [Video]

Erken erişim sürümünden önce demosunu oynama şansı yakaladık!

 

MasterBrain Bytes, Cattle and Crops için teknik demosunu yayımladı. Dün gece saatlerinde oyuna ilk kez giriş yaptık. Sadece ön sipariş verenlere sunulan demo için sizlere ilk videoyu sunuyoruz. Stabil sürüm bu ay içerisinde çıkana kadar tech demo ile idare edeceğiz. Ardından Steam’de erken erişim sürümü yayınlanacak.

Cattle and Crops teknik demo içerisinde Claas Arion 530 traktör ve Köckerling Rebell Classic 410 kültivatör bulunuyor. Sadece tarlayı kültivatör ile sürebiliyoruz. Görevle ilgili istatistikler online olarak skor listesi için siteye gönderiliyor. Bu daha sonra yayınlanacakmış.

Demoda pek çok hata var. Ayrıca erken erişim özelliklerinin çoğunu göremiyoruz bile ama ilk izlenimlere göre yeni bir dönemin başladığını yazabiliriz.

Demo buradan indirilebilir. Tabii başlatıcıdan oyunu indirmek için satın aldığınız hesaba giriş yapmanız gerekiyor.

İyi seyirler…

 

Cattle and Crops bu ay içerisinde Steam’de erken erişim olarak yayımlanacak.

Ekran görüntüleri;

 

Sunucu testi ve teknik demo hakkında;

Cattle and Crops Sunucu Testi ve Teknik Demosu Hakkında

 

SimülasyonTÜRK

5 YORUMLAR

  1. oyunu dün geceden beri bende inceledim baya uğraştım sizin gibi ama erken erişim çıkmadan bişey söylemek çok zor uzun zamandır sabırsızlıkla beklıyoruz bu oyunu inşallah erken erişimde daha keyifli olacak hatalar düzeldiğinde çok daha iyi olacak diye düşünüyorum

  2. Bu hafta herhangi bir gelişme yaşanmadı. 2 haftalık bir çıkış zamanı kaldı. Önümüzdeki hafta teknik demo için güncelleme yayınlanırsa ondan sonraki hafta Steam üzerinden çıkmalı. Yine de açıklamayı bekleyeceğiz. Ertelenmemesi gerek.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here