Bus Simulator 18 için yeni harita paketi geliyor
Connect with us

Bus Simulator 18

Bus Simulator 18 için yeni harita paketi geliyor

Yol haritasında açıklanan yeni harita paketi 22 Mayıs’ta çıkıyor. Bus Simulator 18 şehir içi otobüs simülatörünün ana haritası iki yeni belediye şehri ve 20 otobüs durağı ile birlikte genişliyor. Yeni DLC Steam’de ücretli olarak satılacak.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Bus Simulator 18 için yeni harita paketi geliyor

Yol haritasında açıklanan yeni harita paketi 22 Mayıs’ta çıkıyor. Bus Simulator 18 şehir içi otobüs simülatörünün ana haritası iki yeni belediye şehri ve 20 otobüs durağı ile birlikte genişliyor. Yeni DLC Steam’de ücretli olarak satılacak. Tavsiye edilen satış fiyatı 12.99 Euro, 15.99 USD, 11.69 GBP olurken Türkiye fiyatını çıktığı zaman öğreneceğiz. Yeni eklenen bölgede havalimanı, üniversite ve köyler ile dağ yolları bulunuyor. DLC dışında yol haritasında otobüs fiziklerinin geliştirilmesi gibi bir özelliğin bulunduğu güncellemeler de vardı bu paket ile birlikte o güncellemenin de yayınlanacağını umuyoruz. Harita paketinin adı “Official map extension” olarak yazılmış. Türkçe karşılığında “resmi harita genişlemesi” diyebiliriz.

 

Resmi tanıtım yazısı;

Popüler Bus Simulator’ın resmi harita genişletmesiyle ana oyuna, 9 farklı görev ve 20 otobüs durağı içeren 2 yepyeni belediye geliyor. Seaside Valley ve çevresinde, en sevdiğin otobüsüne atlayıp keşfedebileceğin kilometrelerce yeni yol seni bekliyor.

Yeni Kerststadt bölgesi, Seaside Valley’in biraz üzerinde yer alıyor ve (daha pek çok şeyin yanında) Seaside Valley şehir merkeziyle Kerststadt’ta yeni yapılan havaalanı arasında yepyeni bir toplu taşıma ağı oluşturma fırsatı sunuyor. Kerststadt aynı zamanda, Seaside Valley’in “Teknoloji Merkezi” olarak da biliniyor. 
Düzenlediğin en uygun rota planlaması sayesinde, Kerststadt Üniversitesi’nin Ekonomi Bakanlığı ve yükselişteki start-up bölgesine bağlanmasına yardımcı olabilirsin. Öğrencilerin eğlenmeyi sevdiği bir gerçek. Öyleyse gece otobüslerini de tarifenden eksik etmemelisin!

Ayrıca dağlık ve manzaralı Sonnstein köyünü keşfedebilir, iyi bir yerel taşıma kurulumuyla turizm gelirinin arttırılmasını sağlayabilirsin. Sürüş sırasında muhteşem panoramik manzaranın, orijinal hımış evlerin ve Sonnstein’ı çevreleyen el değmemiş doğanın tadını çıkaracak bolca vaktin olacak. Fakat köy yolundaki kavisli yollar seni zorlayabilir! 
Dik bir yolu aşmanın en doğal yolu kavisler olabilir ama büyük bir otobüs, yaklaşan trafik ve dar dönüşler sebebiyle, yolcularını istedikleri yere güvenle götürebilmek için bir otobüs şoförü olarak tüm becerilerini kullanman gerekecek.

Ana oyundan alışkın olduğun üzere, çok oyunculu modda en fazla üç arkadaşını davet ederek bu yepyeni eklentide otobüs şirketinin daha da gelişmesine yardım etmelerini isteyebilirsin. Bus Simulator’ın resmi harita genişletmesinde, özgürce araç sürebileceğin bu devasa oyun dünyasını ve bir otobüs şoförünün heyecan verici günlük hayatını bir takım olarak keşfetmenin tadını çıkar.

 

Özellikler:

 • Hem eleştirmenler hem de oyunculardan tam not alan Bus Simulator’ın resmi harita genişletmesi.
 • Tamamlaması toplamda 10 saati bulabilen 9 yeni görev (oyun süresi oyuncu türüne göre farklılık gösterir).
 • Oyununa 2 belediye bölgesi, 2 görünüm, 4 çıkartma ve 20 otobüs durağı ekle.
 • “Kerststadt” ve “Sonnstein” bölgelerine pek çok yeni yol geldi.
 • Bir havaalanını ve turistik bölgeyi, Bus Simulator’ın metropolisi Seaside Valley’in şehir merkezine bağla.
 • Şehir planlaması danışmanı Michael Bach gibi yeni karakterlerle tanış. Onun aracılığıyla yeni görevler de alacaksın. 
 • Otobüs yolcularının geliştirilmiş seslendirmeleri, bir otobüs şoförü olarak günlük yaşantına daha da çeşitlilik (İngilizce ve Almanca) katacak.

 

Steam

Bus Simulator 18 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bus Simulator 18

Bus Simulator 18 için MAN İç Tasarım Paketi

Şehir içi otobüs simülatörü Bus Simulator 18 için MAN otobüslerinde kullanabileceğiniz iç tasarım paketi yayımlandı. Bu DLC ile 4 farklı koltuk döşemesi geliyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Şehir içi otobüs simülatörü Bus Simulator 18 için MAN otobüslerinde kullanabileceğiniz iç tasarım paketi yayımlandı. Bu DLC ile 4 farklı koltuk döşemesi geliyor.

Dünyanın dört bir yanındaki yayalar, sürücüler ve yolcular bu konuda hemfikir. Hayatı daha renkli hale getiren şey nedir sorusunun cevabı neredeyse hep aynı: çeşitlilik!

Koltuklar için 4 yeni orijinal renk seçeneği ve şık döşeme tasarımları sunan bu gerçekçi otobüs içi DLC’si ile şehir ulaşımında trendleri sen belirle.

MAN otobüslerini istediğin gibi değiştir ve kendine özel hale getir. Seçim özgürlüğünün tadını çıkar ve yeni şeyler dene. Vitesi yükselt, hemen şimdi!

Daha ne bekliyorsun? Hadi otobüse atla ve yerini al!

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bus Simulator 18

Bus Simulator 18 için MAN Otobüsleri Paketi #1 Çıktı!

Açıkçası Bus Simulator 16’daki otobüs paketinin tamamen aynı şekilde yeni oyuna gelmesi bizleri pek tatmin etmedi. Üç ayrı otobüs modeli harika diyebiliriz ancak yine de oyuncular için bir şey ifade etmiyor ve özellikle modellerdeki ölçek, ayrıntı garipliği üzüyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Bus Simulator 18 için MAN Otobüsleri Paketi #1 Çıktı!

Açıkçası Bus Simulator 16’daki otobüs paketinin tamamen aynı şekilde yeni oyuna gelmesi bizleri pek tatmin etmedi. Üç ayrı otobüs modeli harika diyebiliriz ancak yine de oyuncular için bir şey ifade etmiyor ve özellikle modellerdeki ölçek, ayrıntı garipliği üzüyor. Steam fiyatı 19,50 TL olan paketin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tanıtım yazısı;

Tüm Seaside Valley otobüs şoförlerinin dikkatine! Filonuzu yepyeni otobüslerle yükseltmek ister misiniz? Yeni MAN modellerini dört gözle bekleyenlere müjde! Aradığınız genişletme paketi ayağınıza geldi!

Bu Bus Simulator 18 DLC’sinde MAN lisanslı üç yeni otobüs bulunuyor!
11 metrelik MAN Lion’s City A21 iki kapılı bir araç.

MAN Lion’s City A47 10 metre uzunluğunda ve Lion’s City otobüs serisinin en kısa araçlarından biri.

Ayrıca körüklü MAN Lion’s City A23 kesinlikle rüyalarınıza girecek. 17 metrelik bu modern ve üç akslı otobüs 140 yolcu kapasitesine sahip. Yolcular dört kapıdan birini kullanarak araca hızla ve kolaylıkla binebilir veya araçtan inebilirler. Bu da iniş ve binişlerde rahatlık sağlar. Ayrıca en yoğun saatlerde bile yolcular bu konforlu otobüste yer bulabilir ve istedikleri yere zamanında gidebilirler.

Bus Simulator 18 genişletme paketini kullanabilmek için ana oyuna sahip olmanız gereklidir.

Özellikler:

 • Aslına bağlı kalarak yenilenmiş, resmi lisanslı üç MAN City otobüs
 • MAN Lion’s City A21: körüksüz, 11 metre, 2 akslı, 2 kapılı
 • MAN Lion’s City A23: körüklü, 17 metre, 3 akslı, 4 kapılı
 • MAN Lion’s City A47: körüksüz, 10 metre, 2 akslı, 2 kapılı

 

Bus Simulator 18’in 6. Güncellemesi “Serbest ve Sandbox Oyun Modu”

 

 

Bus Simulator 18 forum için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bus Simulator 18

Bus Simulator 18’in 6. Güncellemesi “Serbest ve Sandbox Oyun Modu”

Multiplayer destekli şehir içi otobüs simülatörü Bus Simulator 18 uzun süren sessizliğin ardından yol haritasında açıkladığı güncellemeyi yayınladı. 6. güncelleme ile oyuna serbest sürüş ve sandbox modu eklendi.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Bus Simulator 18’in 6. Güncellemesi “Serbest ve Sandbox Oyun Modu”

Multiplayer destekli şehir içi otobüs simülatörü Bus Simulator 18 uzun süren sessizliğin ardından yol haritasında açıkladığı güncellemeyi yayınladı. 6. güncelleme ile oyuna serbest sürüş ve sandbox modu eklendi. Ayrıca otobüs camları için boyama desteği getirilerek daha iyi skinler hazırlanmasının yolunu açtılar. Yılbaşından önceki son içerik güncellemesi olan bu sürümde çeşitli iyileştirmeler ve optimizasyon çalışmaları da var.

Serbest sürüş modu; Rotaya başlarken “Free Roaming” serbest sürüş seçenği geliyor ve bunu açabiliyorsunuz. Normal oyun moduna başlar gibi garajınızda doğuyorsunuz. Burada GPS’de görüntülenecek bir rota bulunmuyor. Herhangi bir bonus ve ceza da yer almıyor. Oyunu istediğiniz zaman durdurabiliyorsunuz.

Sandbox modunda ise; 8. seviyeye geldiğinizde açılıyor ve bunu yeni profil açarken aktif ediyorsunuz(var olan şirket profillerinde değiştirilemiyor). Multiplayer özelliğine tamamen uyumlu hazırlanmış. Sınırsız para bulunuyor ve oyuncu en yüksek seviyede başlıyor. Her şeyin kilidi(otobüs durakları, otobüsler, çıkartmalar, renkler, reklamlar vb.) açık oluyor. Tüm otobüs durakları en üst seviyede oluyor. Burada herhangi bir ihikaye görevi bulunmuyor ama başlarken isterseniz eğitimi açabiliyorsunuz. Bu anlamda serbestsiniz.

Camlarda boyamalar; Skin yani boyamalar oldukça popüler oldu. Ancak camlara yapılamıyordu bu güncelleme ile özelliği getirildi. Artık oyuncular yaptıkları boyama paketlerinde camlara da şekiller ekleyebilecek ve renklendirebilecek. Modlama kitinde yeni IV haritalandırmaları eklenmiş durumda.

Multiplayer‘da yüklemeni ekranı ile ilgili çökme sorunları düzeltildi. Artık şirketi yükle tuşuna bastığınızda daha hızlı yüklenecek. Bir oyuncu oturuma bağlanırken oyun çökmeyecek.

 

Yol haritası;

Bus Simulator 18’in Yol Haritası Açıklandı

 

Bus Simulator 18 forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Haftalık ETS 2 canlı yayını!

Trendler