Ana Sayfa Haber Bus Simulator 16’nın Mercedes-Benz Citaro Otobüsleri Oyuna Eklendi!

Bus Simulator 16’nın Mercedes-Benz Citaro Otobüsleri Oyuna Eklendi!

Yazar SimülasyonTÜRK

Bus Simulator 16’nın Mercedes-Benz Citaro Otobüsleri Oyuna Eklendi!

Beklenen Citaro model otobüsler oyuna geldi.

Şehir içi otobüs simülasyonu Bus Simulator 16’nın Mercedes-Benz markası ile anlaşması sonucu Citaro otobüslerinin oyuna geleceği açıklanmıştı. 25 Ocak Çarşamba günü itibariyle Citaro modeline ait 3 otobüs oyuna DLC olarak eklendi. Steam’de 11 TL’den satın alabileceğiniz DLC’nin bilgilerine ve videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tanıtım yazısı;

Sanal otobüs şoförleri Bus Simulator 16 ile artık çok çeşitli araçlar kullanabilirler – oyunun ikinci genişleme paketi özgün bir şekilde yeniden tasarlanmış üç Mercedes-Benz şehir otobüsünü getiriyor!

Sunny Springs şehir merkezinin en dar sokakları için bile uygun, yalnızca 10.5 metre uzunluğunda ve 2.5 metre genişliğindeki Çevik Citaro K‘nın kokpitine çıkın. Veya belkide her koşula uygun 12 metre uzunluğunda Citaro C2‘yi tercih edersiniz – 12 metre uzunluğunda ve üç kapılı alçak zeminli otobüs yüksek yolcu kapasitesine sahip ve yolcuların fazla beklemeden inmesine ve binmesine olanak tanıyor. Sunny Springs’in semtleri arasında ve yoğun rotalarda uzun yolculukar için Citaro G‘yi isteyebilirsiniz; 18 metre uzunluğundaki ve dört kapılı mafsallı otobüs yolculara geniş alanlar sağlar. Sunny Springs sakinleri daha önce hiç bu kadar konforlu yolculuk yapmamışlardı.

Bus Simulator 16 genişleme paketini oynayabilmek için ana oyuna sahip olmalısınız.

Çok oyunculu modda arkadaşlarınızla oynamaya devam etmek için genişleme paketini almak zorunda değilsiniz. Ancak, yeni içeriği genişleme paketine sahipseniz oynayabilirsiniz.

Özellikler:

  • Özgün olarak oluşturulmuş ve resmi olarak lisanslanmış üç yeni Mercedes-Benz şehir otobüsü
  • Mercedes-Benz Citaro K: 10.5 m, 2 kapı, 2 aks
  • Mercedes-Benz Citaro C1: 12 m, 3 kapı, 2 aks
  • Mercedes-Benz Citaro G: 18 m, 4 kapı, 3 aks

 

Steam

Bus Simulator 16 - Mercedes-Benz Citaro Pack
Bus Simulator 16 - Mercedes-Benz Citaro Pack
Developer: stillalive studios
Price: 5,99 €
 

SimülasyonTÜRKBus Simulator 16

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın