Ana Sayfa Haber Bus Simulator 16 için Doğalgazla Çalışan MAN Otobüsleri Çıktı!

Bus Simulator 16 için Doğalgazla Çalışan MAN Otobüsleri Çıktı!

Yazar SimülasyonTÜRK

Bus Simulator 16 için Doğalgazla Çalışan MAN Otobüsleri Çıktı!

Gold Edition ile birlikte oyunun fiyatı da değişti.

Sunny Springs’te egzoz emisyonları düşürmek ve toplu taşımanın devamlılığını sağlarken kaynakları korumak ister misiniz? O zaman yeni MAN Lion’s City CNG şehir otobüslerini neden denemeyesiniz?

Bus Simulator 16 üçüncü genişlemesi dizel araçlara alternatif olarak Avrupa pazarının lideri MAN’dan üç çevre dostu doğal gaz ile çalışan otobüs sunuyor.

12 metrelik yatay motorlu iki kapılı MAN Lion’s City CNG her koşula uygun. Tatil günleri ve trafiğin yoğun olduğu vakitler için 14.6 MAN Lion’s City L CNG doğru seçim olacaktır. 3 akslı solo otobüs üç kapıya ve yolculuların rahatça oturabilmeleri için gerekli alana sahipken dar sokaklar için manevra yeteneğini de kaybetmiyor.

Ancak, yeni süper star kuşkusuz ki “2015 Yılının Otobüsü” Man Lion’s City GL CNG. Bu 18.75 metrelik modern körüklü 5 kapılı otobüs özellikle fazla yolcunun taşındığı zamanlarda efektif ve hızlı inme ve binme sağlıyor. Otobüs duraklarında zaman kazanmanızı sağlarken daha fazla yolcusu zamanında varacakları yere ulaştırmanızı olanak tanıyor.

Bu arada, filonuzu enerji tasarruflu CNG otobüslerine çevirirseniz, haftalık faturalarınızda da artı yönde değişim olacağını göreceksiniz!

Bus Simulator 16 üçüncü genişleme paketi için ana oyuna sahip olmanız gerekmektedir.

Çok oyunculu modda arkadaşlarınızla oynamaya devam etmek için genişleme paketini almak zorunda değilsiniz. Ancak, genişleme paketi olmadan yeni içeriğin kullanımı mümkün değildir.
Özellikler:
Özgün olarak oluşturulmuş ve resmi olarak lisanslanmış üç yeni MAN şehir otobüsü
MAN Lion’s City CNG: 12 metre solo otobüs, 2 aks, 2 kapı ve yatay motor ile
MAN Lion’s City CNG L: 14.6 metre solo otobüs, 3 aks, 3 kapı ile
MAN Lion’s City CNG GL: “Yılın Otobüsü 2015”, 18.75 metre körüklü otobüs 3 aks ve 5 kapı ile
Yeni motor türü: CNG motoru (sıkıştırılmış doğal gaz ile çalışır) çevreyi korur ve tasarruf sağlar.


Gold Edition İçeriği

Bus Simulator 16 tam sürümüne ek olarak Golden Edition yakın zamanda yayınlanan şunlar gibi indirilebilir içerik ve güncellemeleri sunuyor:

Yeni otobüsler:

MAN Lion’s City A 47 M
Mercedes-Benz Citaro
Mercedes-Benz Citaro L
Mercedes-Benz Citaro G
MAN Lion’s City CNG
MAN Lion’s City L CNG
MAN Lion’s City GL CNG

Yeni görevler:
Wachowski Görevleri: Zengin yardımsever ve otobüs meraklısı Tim Wachowski ile tanışın. Beş zorlu görevi yerine getirin ve taşımacılık imparatorluğunuzu genişletin.
Görevi Paketi 2: Sunny Springs şehri yönetiminden Mira Tannhauser arıyor. Şehirdeki turizmi canlandırmak istiyor ve senin görevin ise toplu taşımacılığı organize etmek. Yeni rotalar planla, kazançlı hale getir. Büyük paralar ve şehir yönetiminin takdirlerini kazan.

SimülasyonTÜRKBus Simulator 16

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın