Bus Controller Simulator "Otobüs Muavinliği Simülasyonu" duyuruldu
Connect with us

Haber

Bus Controller Simulator “Otobüs Muavinliği Simülasyonu” duyuruldu

Atomic Jelly’nin geliştirdiği Bus Controller Simulator geçtiğimiz hafta PlayWay tarafından duyuruldu. 2019-2020 yıllarında çıkması beklenen oyunda otobüs muavini olup yolcuların biletini kontrol ediyor, otobüsü temizliyor ve huzursuzluk çıkaranlar, bedava binmek isteyenlerle mücadele ediyoruz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Bus Controller Simulator “Otobüs Muavinliği Simülasyonu” duyuruldu

Atomic Jelly‘nin geliştirdiği Bus Controller Simulator geçtiğimiz hafta PlayWay tarafından duyuruldu. 2019-2020 yıllarında çıkması beklenen oyunda otobüs muavini olup yolcuların biletini kontrol ediyor, otobüsü temizliyor ve huzursuzluk çıkaranlar, bedava binmek isteyenlerle mücadele ediyoruz. Elbette her şey sıradan değil oyun biraz da hep kötü yanlarını eğlenceli şekle dönüştürerek almış. Gerçekçi bir yapay zeka vadeden oyunda otobüs temizleme sistemi ile gerçekçi tamir sistemi bulunuyor. Yolcularla çıkan tartışmalarda uygulayabileceğiniz temel dövüş mekanikleri bile var. Çok eski bir otobüsü kullandığımız oyun kurgusal bir Amerikan haritasında geçiyor. Otobüsü bizim yerimize şoför kullanıyor bize de otobüse binen yolcuları denetlemek kalıyor çünkü bedava yolculuk yapanları bulmak ve gelirlerimizi artırmak zorundayız. Sonuca gelirsek normal bir oyun dünyası kurgulanmamış yine aynı absürtlüklerin altına klasikleşmiş oyun mekanikleriyle sığınan bir oyun görüyoruz. Oynamasanız dahi size bir şey katmayacağı çok açık. PlayWay nedense(Yıtıbırcılar için?) bu tür oyunlarda ısrarını sürdürüyor. Dikkatleri çekmek ve etkileşimi yükseltmek amacında olsalar da bu oyun yerine normal bir otobüs simülasyonu yapıp aynı özellikleri içine katabilirlerdi. Tabii ileride böyle bir oyun da bekleniyor ve yine aşağıda izleyeceğiniz özellikler onun içerisinde de bir şekilde yer alacak.

Atomic Jelly stüdyosu daha önce 303 Squadron: Battle of Britain ile Project Remedium oyunlarını yayınlamıştı.

 

Bus_Controller_Simulator

Have you dreamed about becoming a ticket inspector? With Bus Controller Simulator you can be one .#ComingSoon #Steam #WorldWarIIAdd to Wishlist –>https://store.steampowered.com/app/1057610/Bus_Controller_Simulator/

Publiée par PlayWay sur Vendredi 5 avril 2019

 

 

 

Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator’ın Utah eyaletinde bulunan yerel endüstriler tanıtıldı

Utah eyaleti ile American Truck Simulator’ın oyun içi ekonomisinde önemi olan birçok yerel endüstri geliyor. SCS Software tarafından paylaşılan yeni ekran görüntüleri yeni teslimat noktalarını gösteriyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

American Truck Simulator’ın Utah eyaletinde bulunan yerel endüstriler tanıtıldı

Utah eyaleti ile American Truck Simulator‘ın oyun içi ekonomisinde önemi olan birçok yerel endüstri geliyor. SCS Software tarafından paylaşılan yeni ekran görüntüleri yeni teslimat noktalarını gösteriyor. Petrol endüstrisi hem ETS 2 hem de ATS’de her zaman topluluk tarafından talep edilen işlerden biriydi ve Utah eyaletinde bu endüstrinin tüm iş döngüsünü görebileceğiz ve aynı zamanda bunun için çalışabileceğiz. Petrol çıkarmada kullanılan sondaj kulelerinin olduğu maden alanlarından petrolü depolama yerlerine transfer edebileceğiz. Ve gerçekte olduğu gibi potash depolarına da denk gelebilecekmişiz. Ayrıca petrol endüstrisini ağır makine hizmet depoları ile sadece Utah için yeni yöntemlerle geliştirilen hem büyük hem de standart genel depolar temsil edecek. Ve Beehive state için özel olarak tasarlanan yeni yem fabrikası dahil olmak üzere eyaletteki çiftçilere her türlü teslimatı sağlayan eyalet mağazaları da bulunacak.

American Truck Simulator’ın Utah eyaleti bu yıl sonuna doğru yayınlanacak.

Steam

 

ATS – Utah DLC ana konusu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Haber

Gündem Simülasyon #21 “Ekmek Fırını Simülasyonu Bile Geliyor… Yeni Construction Simulator PC’ye duyurulacak”

Ekmek fırını simülasyonu Bakery Simulator’ın çıkış tarihi açıklandı. Yeni Construction Simulator, gamescom 2019’da PC’ye mi duyurulacak? Train Sim World 2020, 15 Ağustos’ta çıkacak. TruckersMP için VTC sistemi eklendi. ETS 2 F-MAX modunda yeni gelişmeler yaşandı, ATS Utah için yeni endüstriler tanıtıldı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Ekmek fırını simülasyonu Bakery Simulator’ın çıkış tarihi açıklandı. Yeni Construction Simulator, gamescom 2019’da PC’ye mi duyurulacak? Train Sim World 2020, 15 Ağustos’ta çıkacak. TruckersMP için VTC sistemi eklendi. ETS 2 F-MAX modunda yeni gelişmeler yaşandı, ATS Utah için yeni endüstriler tanıtıldı. FIA European Truck Racing Championship, 18 Temmuz’da çıktı. Dawn of Man için savaş içerik güncellemesi, SQUAD için Alpha 15 güncellemesi, Railroad Corporation için sandbox oyun modu yayınlandı. Tropico 6 ve Jalopy’nin konsol çıkış tarihleri açıklandı.
Fishing Sim World: Pro Tour yenilenerek tekrar çıktı. Bus Simulator 18 için multiplayer özellik güncellemesi, Bus Driving Simulator 2019 için yeni efsane otobüs DLC’si ve güncelleme yayınlandı. Fernbus Simulator ve Tourist Bus Simulator için hala güncelleme bekleniyor. TML Studios yeni otobüsler ve Fransa haritası geliştiriyor. Aerosoft bu yıl sonuna kadar çıkacak olan OMSI 2 DLC’lerini açıkladı. Bus Mechanic Simulator için yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Astroneer için Ay’a İniş güncellemesi Apollo 11 Lunar yayınlandı. Gündem Simülasyon devam edecek! 🙂

Website ►https://www.simulasyonturk.com/
Park►https://park.simulasyonturk.com/

Okumaya devam edin

Haber

Bus Simulator 18 için multiplayer odaklı güncelleme yayınlandı

Bu güncelleme ile Bus Simulator 18’in multiplayer oturumlarında çeşitli oyuncu kontrolü özellikleri ekleniyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Bus Simulator 18 için multiplayer odaklı güncelleme yayınlandı

Bu güncelleme ile Bus Simulator 18‘in multiplayer oturumlarında çeşitli oyuncu kontrolü özellikleri ekleniyor. Oyunun genelinde ise iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri yapılıyor. Artık multiplayer oturumunda oyuncular; otobüs satın alıp satabilecek, çalışan çağırabilecek(NPC sürücüleri işe alıp kovabileceksiniz), rota editörü sayesinde yeni rotalar oluşturup, düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Sürücü deneyimini özelleştirebilir ve diğer oyuncuları oturumdan atabilir, yeni oyuncular davet edebilir ve oturumunuz için şifre belirleyebilirsiniz. Ayrıca artık online mod yani multiplayer için durumu ayarlayabiliyorsunuz. Pinli kullanıcılara izin verebiliyorsunuz. Böylece multiplayer şirketler çok daha kolay yönetilebilecek. Ancak bu özellikleri kullanmak için yeni bir profil açmanız gerekiyor. Eski profilinizde bunları kullanamıyorsunuz. Zaten geç gelen bu özellikler şimdi de emek verdiğiniz oyun profillerinde çalışmayacak.

 

Bus Simulator 18 forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler