BMW 1 Series M Coupe Topluyoruz – Forza Horizon 4
Connect with us

Forza Horizon 4

BMW 1 Series M Coupe Topluyoruz – Forza Horizon 4

Takipçilerimizden Azim için BMW 1 Series M Coupe model araba topluyoruz. Kendi arabası 1.16i olsa da ona benzer bir model toplamak zorunda kaldık.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Takipçilerimizden Azim için BMW 1 Series M Coupe model araba topluyoruz. Kendi arabası 1.16i olsa da ona benzer bir model toplamak zorunda kaldık. Siyah jantlar, sunset rengi boya ve daha fazlası… Forza Horizon 4 araba toplama videoları devam edecek. Bu video da uzun oldu. Daha farklı tarzda yapmaya çalışacağız. Artık kamera kullanılmayacak.

 

FH4 haberleri►https://www.simulasyonturk.com/kategori/yaris/forza-horizon-4/
ForzaHorizon4forum►https://park.simulasyonturk.com/c/garaj/forza-horizon-4
Mağaza►https://www.microsoft.com/tr-tr/p/forza-horizon-4-standard-edition/9PGSK5G6N31X?ocid=

Reklam
1 Yorum

1 Yorum

  1. Avatar

    Chrome Deagle

    Eki 19, 2018 at 22:14

    bu oyun gördüğüm en güzel açık dünya yarış oyunu

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Forza Horizon 4’ün Mart Ayı Güncellemesi Çıktı

Yeni Formula Drift araçlarının yer aldığı Forza Horizon 4’ün 7. içerik güncellemesi yayımlandı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Forza Horizon 4’ün Mart Ayı Güncellemesi Çıktı

Yeni Formula Drift araçlarının yer aldığı Forza Horizon 4’ün 7. içerik güncellemesi yayımlandı. Xbox One ve Windows 10 platformlarında oynayabildiğiniz açık dünya yarış oyunu Forza Horizon 4 için Festival Playlist özelliği ile birlikte RTR drift araçları ekleniyor. Unutmadan aynı araçlar Forza Motorsport 7 için de getirildi.

2018 Ford #25 Mustang RTR

2018 Ford #88 Mustang RTR

2018 Ford Mustang RTR Spec 5

Ayrıca RTR tişörtleri 7. güncellemenin her haftasında #Forzathon mağazasında satın alınabiliyor olacak.

 

Canlı yayın kaydı

 

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Haber

Forza Horizon 4 Ödüllere Doymuyor

Playground Games, Forza Horizon 4 ile neredeyse sektördeki tüm ödülleri topladı. Academy of Interactive Arts & Science tarafından düzenlenen 22. DICE Awards’da Yılın Yarış Oyunu kategorisinde F1 2018, Wreckfest ile finale kalan Forza Horizon 4 ödülü kazanmayı başardı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

 

Playground Games, Forza Horizon 4 ile neredeyse sektördeki tüm ödülleri topladı. Academy of Interactive Arts & Science tarafından düzenlenen 22. DICE Awards’da Yılın Yarış Oyunu kategorisinde F1 2018, Wreckfest ile finale kalan Forza Horizon 4 ödülü kazanmayı başardı. Son olarak Şubat ayı güncellemesi çıkan oyunun ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Okumaya devam edin

Haber

Forza Horizon 4’ün Şubat 2019 Güncellemesi

Açık dünya yarış oyunu Forza Horizon 4 için 6. oyun güncellemesi de yayımlandı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Açık dünya yarış oyunu Forza Horizon 4 için 6. oyun güncellemesi de yayımlandı. Şubat 2019 güncellemesi ile yeni horizon hikayesi “Skill Streak” geliyor. 60. seviyede bu hikaye karşınıza çıkıyor.  Mevsimsel Playground Games etkinlikleri de çeşitli araçlarla yapabileceğiniz klasik topluluk etkinliklerinden olmuş. King, Flag Rush ve Survival oyun modlarını mevsim etkinliklerinde ilk kez oynayabileceksiniz. Volkswagen Global Rallycross, Hot Wheels Boneshaker, Lotus 2-Eleven, ve bir Super Wheelspin hediyeleri bulunuyor. Mevsimsel Sokak Yarışları Şampiyonası da devam ediyor. Ken Block kıyafetinin ödül olarak verildiği yarışları tamamlayabilirsiniz. Series 6 Car Pass için de yeni araçlar var. 1959 Cadillac Eldorado Biarritz Convertible ile topluluğun çok istediği 1994 Honda Prelude Si ve 1994 Nissan Fairlady Z Version S Twin Turbo ekleniyor. 2001 TVR Tuscan S arabasını da kazanabilirsiniz. Ayrıca Final Fantasy XV oyununun araçları olan Quartz Regalia Type D ise 14 Şubat ile birlikte yaz mevsimi değiştikten sonra ödül olarak verilecek.

 

 

Series 6 güncellemesi için canlı yayın yapılmıştı.

 

 

Forza Horizon 4 ana konusu ve screenshots paylaşım alanına bekleriz.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler