in , ,

BeamNG.drive için 0.22 güncellemesi ile açık dünyada yürüme özelliği getirildi

BeamNG.drive için 0.22 güncellemesi ile açık dünyada yürüme özelliği getirildi

BeamNG.drive‘ın 0.22 güncellemesi ile açık dünyada yürüme özelliği, yeni araçlar, yeni düzenlemeler, ses iyileştirmeleri, oyunu zenginleştiren ayrıntılar geliyor. Artık araçlardan inip etrafı dolaşabileceğimiz yürüme özelliği bulunuyor. Birinci şahıs perspektifinde aracımızdan F tuşu ile inip gerçek bir sürücü gibi oyunda yürüyebiliyorsunuz. Aldığı önemli güncellemeler ile BeamNG.drive oynanış ve simülasyon anlamında büyük yol kat ediyor. Artık daha oynanabilir olan oyun sürekliliği olan ayrıntılarla donatılılıyor. Multiplayer modları ile de tüm oyuncular gelen içerikleri arkadaşlarıyla birlikte deneyebiliyor.

Açık dünya yürüme videosu


Vehicle Triggers! Tabii araçtan inip etrafı dolaşmak dışında araçlarımızı da artık yürüme kamerasında kontrol edebiliyoruz. Araç tetikleyicileri sayesinde kamyonetimizin arka kapağını açabiliyor ve yerdeki objeleri tutup kasaya yükleyebiliyoruz. Ya da kayan rampalı kamyoneti diğer arabayı yüklemek için indirebiliyoruz. Bu gibi özelliklerle açık dünya işlevi iyileştirilmiş. Gelecekteki özellikleri sabırsızlıkla bekliyoruz. Yükleme sistemi iyileştikçe simülasyonun güzelliği ortaya çıkıyor.

Vehicle Pooling özelliği trafikte artık çok daha çeşitli araçlar görebiliyoruz. Hala geliştirme aşamasında olduğu belirtilen özellik karşılaştığımız araçların daha farklı olmasını sağlayacak.


Soliad Wendover isimli yeni araç ekleniyor.

Bruckell Legran ise remastered versiyonu ile geliyor.


2021 İlkbahar güncellemesi v0.22 tüm değişiklik listesine buradan ulaşabilirsiniz.

BeamNG.drive forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

Proffessional Farmer: Cattle and Crops’ın son güncellemesi ile yeni bitki örtüsü işleme sistemi geliyor

Popüler uçuş planı oluşturma aracı SimBrief, Navigraph tarafından satın alındı!