Bayern Münih Takımını Taşıyoruz! – Fernbus Simulator Football Team Bus DLC [Video]
Connect with us

Fernbus Simulator

Bayern Münih Takımını Taşıyoruz! – Fernbus Simulator Football Team Bus DLC [Video]

Fernbus Simulator’ın Futbol takım otobüsü DLC’sini inceliyoruz. Otobüsümüzle artık Alman Bayern Münih takımının futbolcularını taşıyoruz!

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Fernbus Simulator’ın Futbol takım otobüsü DLC’sini inceliyoruz. Otobüsümüzle artık Alman Bayern Münih takımının futbolcularını taşıyoruz! 2018/19 futbol sezonu boyunca bu görevimiz devam edecek. İlk maç berabere ikinci maç sonucu videoda!

 

DLC çıkış bilgileri https://www.simulasyonturk.com/fernbus-coach-simulator-icin-alman-futbol-takimlari-otobusu-dlcsi-yayinlandi/
Steam sayfası ►https://store.steampowered.com/app/729490/Fernbus_Simulator__Fuball_Mannschaftsbus/
FORUM►https://park.simulasyonturk.com/c/otogar/fernbus-coach-simulator

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Fernbus, Tourist Bus ve The Bus için Yeni Hava Durumu Sistemi Geliyor

TML Studios dün yayımladığı yeni bir video ile Fernbus Simulator, Tourist Bus Simulator ve hala geliştirilmekte olan The Bus için yeni hava durumu sistemini duyurdu.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Fernbus, Tourist Bus ve The Bus için Yeni Hava Durumu Sistemi Geliyor

TML Studios dün yayımladığı yeni bir video ile Fernbus Simulator, Tourist Bus Simulator ve hala geliştirilmekte olan The Bus için yeni hava durumu sistemini duyurdu. Videoda yeni yağmur sistemi, hareket eden bulutlar, sisli hava, şimşek, yeni kar yağışı, sisli kar yağışı, sislinin bir de kar yağışında düşük görüşlü versiyonu bulunuyor. Gayet tatmin edici bir hava durumu olmuş. Mevcut olan sistemin iyileştirilmesi güzel bir adım olacak. Bilmeyenler için tekrar belirtelim Fernbus’da mevsim sistemi var. Gökyüzünde yapılan aydınlatma çalışmaları dahil her özellik oyuna fayda sağlar. Güncellemenin ne zaman çıkacağı açıklanmadı.

 

 

park.simulasyonturk.com’da otogar bölümüne bekleriz.

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Haber

Fernbus Coach Simulator için Alman Futbol Takımları Otobüsü DLC’si Yayınlandı

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Fernbus Coach Simulator için Alman Futbol Takımları Otobüsü DLC’si Yayınlandı

TML Studios tarafından geliştirilen Fernbus Simulator için dikkat çeken özelliklerin bulunduğu bir ek paket yayınlandı. Football Team Bus DLC‘sinde Alman futbol takımları ile taşımacılık anlaşması imzalayıp oyuncuların otobüsle yolculuk ederken ki ihtiyaçlarını karşılıyor ve onları maçlarına taşıyoruz. Yepyeni özelliklerin kazandırıldığı DLC muhtemelen bugüne kadar çıkan en anlamlı paketlerden olacak. Tourist Bus Simulator‘dan bir takım özellikler eklenerek harika bir iş çıkarılmış. Takımların gerçeğe uygun olarak şehirlere eklenmiş stadyumları, araç yıkama alanı, marketten alışveriş, internet bağlantısı için sözleşme yapmak gibi dikkat çeken özellikler var.

 

2018/19 Almanya Futbol sezonunda DLC ile birlikte 18 futbol kulübü ekleniyor. Her kulübün özel bir otobüs kaplaması var. Özel hazırlanmış MAN Lion’s Coach C ile futbolcuları taşıyoruz. İçerideki koltuk düzeni değiştirilmiş. Takımın oyuncularını farklı şehirlere taşıyor. Tren istasyonu veya otellerden futbolcu alabiliyoruz. Wifi için paket seçebiliyoruz. Futbol kulübü tarafından verilen bütçeyi yönetmemiz ve futbolcuların ihtiyacı olan yiyecek-içecekleri tedarik etmemiz gerekiyor. Hijyene dikkat etmek de gerekecek. Otobüsün tuvalet deposunu boşaltmayı ihmal etmemeliyiz.

Sezon bitiminde eğer performansınızdan memnun kalındıysa sözleşmeniz bir sonraki sezona uzatılabilir veya sona erdirilebilir.

Futbol maçları sırasında futbolcuları Almanya’nın farklı şehirlerinde bulunan stadyumlara taşıyacağız. Kulağa çok hoş gelen özellikler bunlar peki test ettiğimizde memnun kaldık mı? Evet ancak Fernbus Simulator’ın genel yapısı devam ettiği için performans vb. açılardan memnun etmeyebilir. Ama DLC’nin içeriğiyle eklenen yeni özellikler özellikle Türk oyuncuların bayılacağı türden….

Steam’de 56 TL’den satışa sunuldu. Elbette bizim için yüksek fiyat…

 

1.19.20575 yama notları

Dünya

  • Almanya’da 20 şehre Futbol stadyumları eklendi.
  • Mönchengladbach, Gelsenkirchen, Leverkusen, Wolfsburg ve Sinsheim isimli yeni şehirler eklendi.
  • Nuremberg ve Düsseldorf şehirleri güncellendi.

Grafiksel Kullanıcı Arayüzü

  • 3D-Navigasyon sistemi
  • Dünya haritasındaki yakınlaştırma güncellendi.
  • Dünya haritasında nasıl yakınlaştırma yapacağınıza dair ipucu eklendi.

Motor

  • Küçük bir takım performans iyileştirmeleri

Diğer

  • Bu güncellemenin son betasından kalan hata düzeltmeleri

 

 

Fernbus Coach Simulator forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

 

Okumaya devam edin

Fernbus Simulator

TML Studios Geliştirici Günlüğü #22 – Tourist Bus Simulator ve Football Team DLC’si!

Fernbus Simulator’ın geliştirici stüdyosu TML bu ayki geliştirici günlüğü videosunu yayınladı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

TML Studios Geliştirici Günlüğü #22 – Tourist Bus Simulator ve Football Team DLC’si!

Fernbus Simulator’ın geliştirici stüdyosu TML bu ayki geliştirici günlüğü videosunu yayınladı. Pek bir şey göremediğimiz videoda daha önce bilgileri ortaya çıkan Tourist Bus Simulator‘ın Ekim 2018’de çıkacağı ve Fernbus Simulator için Football Team adında yeni bir DLC’nin 30 Ağustos’ta yayımlanacağı belirtiliyor. Ayrıca Gamescom 2018’e katılacaklarını ve Aerosoft standında ziyaret edilebileceğini ekliyorlar. Bir önemli nokta daha var! Tourist Bus Simulator ve Fernbus Coach Simulator’ın otobüs DLC’leri ortak olacak! Yani eğer iki oyuna sahipseniz Neoplan otobüs paketini aldığınızda Tourist Bus ve Fernbus oyunlarında kullanabileceksiniz. Bu işlem otomatik olarak Steam üzerinden gerçekleşecek.

 

Fernbus Simulator için buraya, Tourist Bus Simulator forumu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler