BALYA DİZME YARIŞMASI: Farming Simulator Şampiyonası 2017 Duyuruldu!

0

BALYA DİZME YARIŞMASI: Farming Simulator Şampiyonası 2017 Duyuruldu!

Balya dizme yarışmasının şampiyonası… bu sefer Agritechnica tarım fuarında yapılacak!

Giants Software, profi ve Stark dergileri ile birlikte bizlere Farming Simulator şampiyonasını sunuyor. Agritechnica 2017 tarım fuarında düzenlenecek olan şampiyonada katılan oyuncu takımlarının hedefi en kısa kısa sürede multiplayer bir şekilde tarlada bulunan samanları 20 balyaya dönüştürüp onları römork üzerinde dizmek olacak. En kısa sürede yapan takım birbirinden güzel ödüller veriliyor.

Farming Simulator Champion 2017 etkinliğina katılmak için buraya tıklayın.

 

BEEZ tarafından seslendiren tanıtım videosu da çok güzel olmuş. Videoda yarışmayı anlatmak için Team Chaos ve Team Pro adı verilen iki takım kıyasıya mücadele veriyor.

 

Peki ödüller nedir?

Nvidia ve Gigabyte zaten uzun süredir sponsor olarak bulunuyor ve bunlara ek olarak traktör markalarının modelleri de verilecek.

Yarışma kuralları?

Her takım en fazla 10 dakikalık sürede 20 balyayı römorka dizecek. En kısa sürede dizen yarışmayı kazanacak. Turnuva boyunca her gün hızlı oynayıp kazanan takımlara farklı ödüller dağıtılacak.

Giants Software fuar boyunca Agritechnica’nın 25. salonunda B29 standında yer alacak.

 

Çok güzel düşünülmüş ve yaratıcı bir etkinlik olacak. Turnuvaya katılmayan oyuncular kendi aralarında bile etkinlik düzenleyebilir. Bunu farklı hallere döndürebilirsiniz. 🙂

 

SimülasyonPark – Çiftlik alanına bekleniyorsunuz.

SimülasyonTÜRK

 

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here