Ana Sayfa American Truck SimulatorAmerican Truck Simulator Haber ATS için MACK Anthem tanıtımında Bulldog logosunun nasıl ortaya çıktığı gösteriliyor!

ATS için MACK Anthem tanıtımında Bulldog logosunun nasıl ortaya çıktığı gösteriliyor!

Yazar SimülasyonTÜRK

ATS için MACK Anthem tanıtımları resmen başladı!

American Truck Simulator‘ın 5. markası ve 7. çekicisi MACK Anthem tanıtımlarına SCS Software tarafından resmen başlandı. Paylaşılan videoda Mack logosunun ortaya nasıl çıktığı aktarılıyor. 1932 yılı başlarında Mack Trucks Baş Mühendisi Alfred Fellows Masury hastanedeyken söylentilere göre Bulldog köpek şeklini bir sabun veya ahşap üzerinde oyarak vermeye çalışmış. Tabii hastaneden ayrıldıktan sonra bunun ahşap üzerinde yapıldığı ortaya çıkıyor. Sonra da bu tasarım için başvuruda bulunuyor ve patentini alıyor. Böylece Bulldog tasarımı o zamandan beri her Mack kamyonunda kullanılıyor. Öncesinde ise 1. Dünya Savaşı sırasında cephede Mack araçları kullanıldığı için askerler inatçı performansı ve dayanıklılığından dolayı ülkelerinin maskotu İngiliz Bulldog köpek cinsine benzetmiş.

Kaynak: MackTrucks History

Mack Trucks Inc. ise 1900 yılında Mack Brothers Company tarafından kurulmuş ve 1907 yılında ilk kamyonu üretmişler. Firma 2000 yılında AB Volvo tarafından Renault Trucks ile birlikte satın alınmış. Ve firmanın merkezi Pensilvanya’dan North Carolina eyaletine taşınmış.

Önümüzdeki hafta aracın ortaya çıkmasını ümit ediyoruz. 1.37 güncellemesinin sonunda gelebilir.

 

ATS MACK Anthem ana konusu için buraya tıklayın. Aracı satın alanları bekliyoruz.

 

SimülasyonTÜRK

Mack Anthem tanıtım videosu

 

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın