in ,

ARMA 3’ün Tac-Ops Görev Paketi Çıktı!

ARMA 3’ün Tac-Ops Görev Paketi Çıktı!

Askeri savaş simülasyonu ARMA 3 için 30 Kasım’da yepyeni 3 yeni görev ve özelliklerin yer aldığı Tac-Ops DLC’si Steam’de yayınlandı. Aşağıda bulunan resmi tanıtım yazısı, ekran görüntüleri ve videolardan yararlanabilirsiniz.

Arma 3 Tac-Ops DLC Tek Oyunculu Görev Paketi ile üç farklı askeri operasyona katılın ve olayların gidişatını etkileyin.

Önemli Özellikler

 • 3 Tek Oyunculu Operasyon – Deneyimli Arma oyuncuları için tasarlanan bu Görev Paketi, üç zorlu askeri operasyon (yedi göreve ayrılır) içerir:
  • Umutlar Tükendi – “East Wind” çatışmasından dokuz yıl önce Altis ve Stratis Cumhuriyeti’nde iç savaş şiddetleniyor.
  • Atılan Adım – “East Wind” krizine karşılık veren NATO takviyelerinin ilk önce stratejik Malden adasını güvence altına alması gerekiyor.
  • Çelik Pegasus – Altis istilası sırasında NATO kuvvetleri ikinci bir cephe açmak için cesaret gerektiren bir hava saldırısı düzenliyor.
 • Özgün Savaş – Zeka, dikkat ve hepsinden önemlisi sabır gerektiren görevlerle gerçek bir askeri savaş deneyimi yaşayın. Birden fazla silahlı kuvvetle yan yana savaşın ve hayatta kalarak birliğinizi zafere taşıyın.
 • Gelişen Savaş Alanı – Hedefleri tamamlayarak, başaramayarak veya yok sayarak (isteğe bağlı) hareketlerinizin ve kararlarınızın savaş alanını nasıl etkileyebileceğini keşfedin.
 • Tekrar Oynanabilirlik – Operasyonu çok daha iyi anlamak için çeşitli görevleri, farklı bir birliğin bakış açısından tekrar oynayın. Çeşitli taktikler deneyin ve farklı yöntemlerle hedeflerinizi nasıl başarabileceğinizi öğrenin.
 • Savaş Raporu (AAR) Videoları – Askeri danışmanlarımızdan birinin sunduğu pratik, göreve özel bilgilerle askeri taktikleri ve savaşı daha iyi anlayabilirsiniz.
 • Ve Daha Fazlası – Yeni bestelenen müzik parçalarını dinleyin, ek Steam Başarımlarının kilidini açın ve gelişmiş özel Arma 3 senaryoları oluşturulmasına yardım etmek için yeni kodlanmış sistemlerden yararlanın.

 

Video

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

ProMods 2.25 Sürümü ETS 2’nin 1.30 Güncellemesine Uyarlandı

İtalya DLC’de Sicilya ve Etna Yanardağı! – Euro Truck Simulator 2 [Video]