in ,

ARMA 3 Tac-Ops DLC’si Görev Paketinin Çıkış Tarihi Açıklandı!

ARMA 3 Tac-Ops DLC’si Görev Paketinin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Savaş simülasyonu ARMA 3 için planlanan DLC’ler yayınlanmaya devam ediyor. Ama bunların arasında en önemli gelişme şüphesiz 2 Kasım güncellemesinde tamamen Türkçeleştirilmiş olmasıdır. Artık DLC’lerdeki görevler Türk oyuncular tarafından daha anlaşılır olacaktır. Yıl bitmeden çıkacak olan DLC’lerden biri de Tac-Ops oldu. Bohemia Interactive çıkış tarihini 30 Kasım 2017 olarak açıkladı. Bir yandan tankler paketinin çalışmaları sürüyor. Ama yine Eylül ayında Laws of War isimli hikaye paketi çıkış yapmıştı.

Tac-Ops DLC’sinde deneyimli bir Arma oyuncusu tarafından tek oyunculu olarak tasarlanan 3 ayrı zorlu askeri operasyonlar 7 göreve yayılmış şekilde yer alıyor.

Operasyonlar;

  • Beyond Hope – “East Wind” çatışmasından 9 yıl önce Altis ve Stratis Cumhuriyetlerindeki sivil iç savaşta geçiyor.
  • Stepping Stone – “East Wind” krizine tepki gösteren NATO destekçileri stratejik Malden adasında güvenliği sağlıyor.
  • Steel Pegasus – Altis’in işgali sırasında NATO güçleri ikinci bir ön cephe açmak için cesur bir hava saldırısı düzenliyor.

 

Bunların dışında Steam’de yeni başarımlar, yeni müzikler ve özel ARMA 3 senaryolarınızı oluşturmanıza yardımcı olacak yeni script sistemleri geliyor.

Steam’de ön siparişle 10,35 TL’den satın alabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply
  1. Acaba sadece bu pac indirsek oyunu oynayabilirmiyiz.Yoksa ana oyuna ek mi yapılacak bu .Çünkü 26 Gb. büyüklükte bu PAC müstakil olarak çalışması lazım gibi geliyor bana.Fazla da bu konularda bilgili değilim sorayım dedim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

Fernbus Simulator’ın Ücretsiz Haritası Usedom Adası 14 Kasım’da Çıkacak!

TransRoad: USA, Steam’de Yayınlandı!