ARMA 3 – Laws of War DLC’sinden Bilgiler Geldi!

0

ARMA 3 – Laws of War DLC’sinden Bilgiler Geldi!

Savaş alanına farklı bir perspektiften bakarak sivil toplum örgütü rolünü oynayacağız!

 

ARMA 3 için daha önce çıkacak olan DLC’ler üzerine pek çok bilgi almıştık. “Orange” adlı DLC’nin tam adı dün ortaya çıktı. Laws of War adını alan DLC’de savaşın farklı bir yüzünü göreceğiz. Panelvanlar, dronelar kullanarak insanlara yardım edeceğiz. 12 Eylül’de çıkacak olan DLC’nin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ARMA 3 Laws of War DLC’nin 2017 yılındaki satışları Uluslararası Kızıl Haç Komitesine(ICRC) bağışlanacak. Toplam miktarı www.bistudio.com adresinde 2018 yılında açıklayacaklar.

 

Ana Özellikler

Uluslararası Kalkınma ve Yardım Projesi (IDAP) – Bu kurum insani felaketlere hızla cevap vermede uzmanlaşmış bir sivil toplum örgütü olarak ARMA 3 Laws of War DLC’sinde yer alacak. IDAP markalı giysili uzmanlar patlayıcı imha gibi pek çok görevde rol alacak.

Savaşın Kalıntıları isimli mini görev ile Altis & Stratis Cumhuriyetinde meydana gelen savaş sonrası mayınları devre dışı bırakmak için IDAP patlayıcı uzmanı Nathan MacDade’in rolünü üstleneceğiz. Bir araştırmacı gazeteci ile röportaj yaparken Orekastro kasabasında olanları kefşedecek, olayları çeşitli tarafların perspektifinden yaşayacak, çoklu zaman dilimlerini kapsayan anılarla karşılacağız.

IDAP görevlerinde kullanabileceğimiz yeni bir Van araç geliyor. Farklı sürümleri var. Ambulans ya da sivil toplum örgütü destek aracı olabiliyor.

Yeni bir Drone da geliyor. IDAP uzmanları kargoları ve malzemeleri belirli yerlere hızlıca götürebilmek için quadcopter drone kullanacak.

APERS Mayın Vericisi ile mayınları saptayabileceğiz.

Yeni kıyafetler, çantalar, başlıklar, maskeler görevlerimizi yerine getirmemizde yardımcı olacak.

Ek içeriklerde ise Laws of War DLC’si yeni minibüs ve drone ile yardımcı poliklinik kıyafeti ile yardım ve bir eğitim mayını için zaman denemesi gibi zorluklar ekleyecek.

Steam

Video

 

Ekran görüntüleri

Tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

 

Yeni DLC çok hoş olmuş. Yapımcıların bizce bu tür görev ve operasyonlara yoğunlaşması gerek elbette simülasyonda herkes her türlü senaryoyu oluşturup operasyonlar yapabiliyor ama bu tür yeniliklerle sadece hikaye, görev oynamak isteyenlere direkt orijinal içerik üretilmiş oluyor.

SimülasyonTÜRK

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here