American Truck Simulator'ın Utah DLC'si resmen duyuruldu
Connect with us

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator’ın Utah DLC’si resmen duyuruldu

ABD’nin bağımsızlık gününe özel olarak American Truck Simulator’ın yedinci eyaleti Utah DLC’si resmen duyuruldu. Yepyeni ekran görüntüleri, kısa bir tanıtım videosu, kapak fotoğrafları bile hazırlanan yeni eyalet bu yıl sonunda çıkacak.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

ABD’nin bağımsızlık gününe özel olarak American Truck Simulator‘ın yedinci eyaleti Utah DLC‘si resmen duyuruldu. Yepyeni ekran görüntüleri, kısa bir tanıtım videosu, kapak fotoğrafları bile hazırlanan yeni eyalet bu yıl sonunda çıkacak. 11 Haziran’da Washington DLC‘si yayınlanmış ve olumlu tepkiler toplamıştı. Takma adı Beehive State/Arı Kovanı Eyaleti olan Utah şimdiden harika görünüyor ve sanki tamamlanmış gibi? 😀 Arı kovanı bu eyalette çok çalışmayı ve endüstriyi temsil ediyor. Günümüzde ABD’nin 13. büyük eyaleti olan Utah, 84,899 mil kareye(219887.4km²) yayılmış durumda ve 3 milyondan fazla nüfusu olan kuru, yarı-kurak, çöl iklimine sahip bir bölgede yer alıyor. Utah’ta birçok kanyon, ulusal park, vadi gibi yerler bulunuyor. Çok geniş çeşitlilikte özel bir atmosferi olan bu yeri SCS Software harita tasarım ekibi yeniden yaratmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacak. Utah ile birlikte oyunun haritasında hokey sopası ya da L şeklindeki tasarımı da böylece ortadan kalkıyor. Ayrıca TIR seferlerinde daha iyi bir çeşitlilik de sağlanmış oluyor. Ayrıca Utah eyaleti birçok farklı endüstrinin merkezi olduğu için yeni yükler de olacak. Utah eyaleti genelinde hem turistik alanlar, doğa harikaları, manzaralar hem de taşımacılık sektörünü oluşturan çeşitli endüstriler sıkça bulunacak. Kapak fotoğrafında ise Volvo VNL çekicisi tercih edilmiş. Utah eyaletine giden yollar ATS ilk çıktığından beri Nevada, Arizona eyaletlerinin kuzey sınırlarında bulunuyor. Önümüzdeki haftalarda Utah eyaleti ile ilgili daha fazla bilgi ve görüntü paylaşılacak.

 
Video

Steam

 

 

Utah bölgesinde görülecek yerlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

American Truck Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator Haber

SiSL, SCS Software’in canlı yayınına katıldı

15 Temmuz Pazartesi akşamı American Truck Simulator için Space Paint Jobs Pack yayınlanmıştı. Tam bu sırada da SCS Software kendi Twitch ve Steam sayfalarında son aylarda sık sık yaptığı gibi canlı yayın açtı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

SiSL, SCS Software’in canlı yayınına katıldı

15 Temmuz Pazartesi akşamı American Truck Simulator için Space Paint Jobs Pack yayınlanmıştı. Tam bu sırada da SCS Software kendi Twitch ve Steam sayfalarında son aylarda sık sık yaptığı gibi canlı yayın açtı. Bu kez canlı yayının topluluk yöneticisi Carthoo‘ya modlama topluluğunda tanınan SiSL eşlik etti. SiSL, Şubat 2019’dan bu yana SCS Software stüdyodunda 3D Vehicle Artist olarak çalışıyor. Bu yayına ilk kez çıktı ve birlikte ATS oynayıp, sohbetten gelen soruları cevapladılar. SCS Software’ın önümüzdeki yayınlarında tekrar görmek dileğiyle 🙂

Aşağıdan videosunu izleyebilirsiniz.

www.twitch.tv’de SCSsoftware’den Moon Landing Anniversary’i izleyin

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator için Uzay Boya Paketi Çıktı

SCS Software, Ay’a inişin 50. yıldönümünü American Truck Simulator için yayınladığı uzay temalı boya paketi ile kutluyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

American Truck Simulator için Uzay Boya Paketi Çıktı

SCS Software, Ay’a inişin 50. yıldönümünü American Truck Simulator için yayınladığı uzay temalı boya paketi ile kutluyor. 16 Temmuz 1969’da 13:32:00 UTC’de Apollo 11 Saturn V uzay roketi Kennedy Space Center’dan komutan Neil Armstrong ve pilot Buzz Aldrin ile fırlatıldı. 20 Temmuz 20:17pm UTC’de ise Apollo 11 Lunar Module Eagle, Ay’ın yüzeyine indi. Neil ve Buzz, ay’ın üzerinde ilk adımları attı şu ünlü sözü “insan için küçük, insanlık için büyük bir adım” söyledi.

Tüm çekiciler için boyamalar
Beyond the Rim
Space Shuttle
Giant Leap
Ad Astra
Extravehicular Activity

Peterbilt 389 ve Kenworth W900 için

Lunar Reconnaissance

Peterbilt 579, Kenworth T680 ve Volvo VNL için

Apollo 11

Kabin aksesuarları

Air Freshener Eagle
Apollo Lunar Module
Astronot

 

SCS Software bu akşam Türkiye saati ile 18.00’de Twitch ve Steam sayfalarında canlı yayında olacak.

 

American Truck Simulator forumu için buraya tıklayabilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

ETS 2 Genel

ETS 2 & ATS’nin sesli navigasyonu için yeni diller geliyor [video]

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’ın 1.35 güncellemesi ile gelen sesli navigasyon özelliği için tanıtım videosu yayınlandı. Ayrıca önümüzdeki güncellemede 6 yeni dil ve çeşitli düzeltmeler, iyileştirmeler de yer alacak. Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Çekçe, Slovakça, Japonca ve Korece eklenecek olan yeni diller arasında bulunuyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

ETS 2 & ATS’nin sesli navigasyonu için yeni diller geliyor

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’ın 1.35 güncellemesi ile gelen sesli navigasyon özelliği için tanıtım videosu yayınlandı. Ayrıca önümüzdeki güncellemede 6 yeni dil ve çeşitli düzeltmeler, iyileştirmeler de yer alacak. Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Çekçe, Slovakça, Japonca ve Korece eklenecek olan yeni diller arasında bulunuyor. Sesli navigasyon modları için de kendi modding wiki sayfalarında gerekli bilgileri sağlıyorlar. Birçok kişi çeşitli GPS sesli navigasyon modu yayınlamıştı. Bu yeni güncelleme ile toplamda 15 dilde sesli navigasyon özelliği desteklenmiş olacak. SCS Software geri bildirimleri için herkese teşekkür de ediyor.

 

 

ETS 2 ve ATS forumları için Kamyon Parkı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler