American Truck Simulator’ın Rastgele Trafik Olayları Etkinleştirildi!

1

American Truck Simulator’ın Rastgele Trafik Olayları Etkinleştirildi!

Beklenen rastgele yol olayları son beta güncellemesiyle aktifleştirildi.

Bu özellik American Truck Simulator‘ın atmosferini yine değiştirecek. 1.29 güncellemesinin açık beta olarak sunulması ve New Mexico tanıtım filminde ortaya çıkan uçak kazası, yol kazaları gibi rastgele yol olayları 1.29.0.108 beta güncellemesi ile oyun içinde görünmeye başladı. Bunun öncesinde sadece harita editöründe scene yani sahne panelinden görünebiliyordu. Şimdi herkese açıldı.

Rastgele yol olayları aslında California batı sahilinde yaşanan toprak kaymasının oyunda görünmesi ile başladı diyebiliriz. Bu road events/yol olaylarının ileride oyuna geleceği belirtilmişti. Tabii California heyelanı gerçek bir olayı temsil ediyor hala temizlenmediği için oyunda da yol hala kapalı ama bu rastgele yol olayları oyunun tüm haritasında herhangi bir yerinde farklı zamanlarda çıkıyor.

Tamamen farklı 63 trafik olayı! Sizlere bununla ilgili haber vermiştik. Haritada bu olaylar dinamik olarak bulunuyor. Biz oraya gelmeden kaza olmuş bitmiş çevirmeler yapılmış aniden bir yol çalışması belirmiş oluyor. Ama hep farklı yerlerdeler! Bu çok güzel… 🙂

Peki 1.29 betası bitiyor mu? Evet sayılır artık son sürümüne geldik gibi muhtemelen birkaç güne New Mexico DLC’sinin çıkış tarihi duyurulacak ve çıkacak.

 

SimülasyonPark’ta bu olaylara ilişkin bir ana konu açtık. Orada ATS’de trafik & yol durumlarını ekran görüntüleriyle paylaşıyoruz. Sizi de bekleriz… 🙂

American Truck Simulator 1.29 Açık Betasında Rastgele Trafik Olayları! [Spoiler]

 

SimülasyonTÜRK

1 YORUM

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here