American Truck Simulator'ın Oregon DLC'sinden Yeni Bilgiler ve Görüntüler!
Connect with us

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator’ın Oregon DLC’sinden Yeni Bilgiler ve Görüntüler!

Resmi olarak duyuruldu ve bilgileri paylaşıldı.

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

American Truck Simulator’ın Oregon DLC’sinden Yeni Bilgiler ve Görüntüler!

Resmi olarak duyuruldu ve bilgileri paylaşıldı.

Yeni yıla girdikten sonra American Truck Simulator‘ın sıradaki eyalet haritasını öğrenmiştik. Tabi daha önce ipucu verilmişti ama paylaşılan ekran görüntülerinden yine Oregon olduğu anlaşılmıştı. Bugün yayınlanan yeni blog yazısında ise resmen açıklanıyor ve bazı bilgiler paylaşılıyor. Herkes SCS‘den ses soluk çıkmıyor diye şikayet ediyor ama öyle değil.

American Truck Simulator çıkış yapalı 2 yıl oldu. Geliştirme takımı için çok heyecanlı ve zorlu zamanlar olsa da takıma daha çok keyif vermiş. ATS takımında başta dört cesur kişi  bulunurken şimdi neredeyse kırk kişilik bir takımdan oluşuyor. SCS Software daha fazla içerik ve daha fazla özellik üretmesi gerektiğinin farkında olduğundan çok daha hızlı şekilde takımı büyütmeye devam ediyor.

Son olarak ATS evrenine New Mexico harita genişlemesini eklemişlerdi. DLC çalışması hem medya hem de topluluk tarafından beğeniyle karşılandı. Bunun için minnettar olan SCS takımı işini elinden gelen en iyi şekilde yapacak enerjiyi, kendini ve sınırlarını aşma daha da ileri götürme isteiğini veriyor.

Bayanlar ve baylar, Oregon’a hoşgeldiniz!

Oregon, yani Beaver State, yeni eklenti olacak. Kuzey Amerika’daki çok çeşitli çevreleri betimleme SCS Software için her zaman heyecan verici bir mücadele olmuş. Oregon doğasında yer alan Pasifik Okyanusu kıyı şeridi, kapsamlı derin ormanları, yoğun çalılıkları, derin sakin gölleri, geniş nehirleri, sarp dağları, yanardağları ve yüksek çölleri ile şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden daha üstün olduğu belirtiliyor. Tüm bunlar İngiltere’den birazcık daha büyük bir toprağa sıkıştırılmış.

Elbette doğal çeşitlilik demografi ve endüstriye yansıyor. Geleneksel sanayi odun kesme ve onun devamında yaşanan kereste işlemesi ile ardından kağıt fabrikaları ve mobilya endüstrisi kısacası Oregon’un gerçeğine karşılık olarak yerel endüstri oyun içi ekonomide yer alacak. Böylece teknolojik açıdan gelişmiş Silikon Ormanları(Silicon Forest) ve diğer üretim merkezleri de unutulmamış.

 

SCS Software, Oregon eyaletini tanıtma serisini başlatmış oldu. Yeni harita ile ilgili paylaşımlar devam edecek.

Daha önce yayınlanan ekran görüntülerinde binaların içleri ve yollar dikkatimizi çekmişti. Artık endüstri alanlarında kapalı mekanların içine girip teslimat yapabileceğiz bu tabi yeni bir şey değil ama yaygınlaştırılmış. Orman yolları gibi pek çok özelliği görebileceğiz. Oyuncular giderek daha farklı yerler görmeye başlayacak.

American Truck Simulator’ın Yeni Harita Genişlemesinden İlk Görüntüler!

 

ATS Oregon DLC – ana konuya bekliyoruz 🙂

SimülasyonTÜRK

Reklam
4 Comments

4 Comments

 1. mert

  Şub 2, 2018 at 00:01

  Tabi ETS2’ye bir şey yok çünkü adamlar ana haritanın etrafındaki her yeri ayrı dlc olarak sattılar şimdi kara kara düşünüyorlar ispanya’ya Portekiz’e nasıl geçebiliriz diye. Ben tahminde bulunacağım; ya ufak bir İrlanda dlc’si çıkacak ya da yeni harita için uzun bir geliştirme sürecine girip Slovakya , Hırvatistan, Bosna-Hersek, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk falan filan derken bütün balkanları tek dlc’ye sokup 100 lira fiyatla dayayacaklar bize. ( belki bir ihtimal Edirne’yi falan da avrupa’dan sayıp Türkiye’nin bir kısmını ekleyebilirler)

  • Simülasyon Türk

   Simülasyon Türk

   Şub 2, 2018 at 01:03

   Yakında bilgiler gelir 🙂 İrlanda bilgisi daha önce de ortaya atılmıştı 😉 ProMods’ta Tuzla bile çıktı 😀

   • mert

    Şub 3, 2018 at 17:05

    bakalım nasıl olacak bütün başarımları aldım ve tırı HQ’ya çektim yeni güncellemeyi ya da olası volvo modifiye dlc sini bekliyorum.

 2. sametbabo68

  Şub 2, 2018 at 09:34

  çok güzel yeni çekici gelecekmi?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Genel

SCS Software Bu Hafta Poznan Game Arena’ya Katılıyor!

SCS Software, 12-14 Ekim’de her yıl Polonya’nın Poznan şehrinde organize edilen Poznan Game Arena oyun fuarına katılacağını açıkladı.

Simülasyon Türk

Published

on

SCS Software Bu Hafta Poznan Game Arena’ya Katılıyor!

SCS Software, 12-14 Ekim’de her yıl Polonya’nın Poznan şehrinde organize edilen Poznan Game Arena oyun fuarına katılacağını açıkladı. Simülatör dorsesi ile Polonyalı hayranlarıyla buluşacaklar. Açıklamaya göre ATS’nin Oregon eyaleti dışında Special Transport DLC’sini ilk kez göstereceklerini ve yine ETS 2’nin Baltık ülkeleri haritasını oraya gelen ziyaretçilerin deneyebilecekleri belirtiliyor. Artık sıra bizce de American Truck Simulator için özel nakliye görevlerinin yer aldığı Special Transport DLC’sini çıkarmakta! Oradaki standı Polonyalı distribütör IMGN.pro organize ediyor.

 

 

Fuar kapsamında orada oldukları sürece paylaştıkları fotoğrafları Instagram ve Twitter adresleri üzerinden takip edebilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator için Klasik Çizgiler Boya Paketi Çıktı!

Oregon DLC’si ile birlikte Classic Stripes Paint Jobs Pack yayınlandı. Bu boyama paketi ile çekici ve dorselerimize 8 farklı klasik çizgili boyamalar ekleniyor.

Simülasyon Türk

Published

on

American Truck Simulator için Klasik Çizgiler Boya Paketi Çıktı!

Oregon DLC’si ile birlikte Classic Stripes Paint Jobs Pack yayınlandı. Bu boyama paketi ile çekici ve dorselerimize 8 farklı klasik çizgili boyamalar ekleniyor. Standart satış fiyatı 4 TL ancak Oregon Style paketini alırsanız bu boyama paketi 70 kuruşa geliyor. Oregon eyaletini satın alacaklara tavsiye ederiz.

 

 

Oregon DLC incelemesi için buraya

Oregon DLC’si American Truck Simulator için Yayınlandı! [İnceleme]

6

Continue Reading

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator için Volvo VNL Resmen Geliyor!

SCS Software son noktayı koydu. American Truck Simulator için Volvo VNL çok yakında geliyor…

Simülasyon Türk

Published

on

American Truck Simulator için Volvo VNL Resmen Geliyor!

SCS Software son noktayı koydu. American Truck Simulator için Volvo VNL çok yakında geliyor… Oregon DLC’si tweetlerine gelen bir soruya cevap veren SCS, bir veya iki hafta için Volvo VNL’in tamamen hazır olacağını açıkladı. Paylaşılan Oregon tanıtım videolarında sık sık Volvo VNL aracını trafikte gördük haliyle oyuncular işkillendi. Sonuç olarak Volvo VNL çekicisi yıllar sonra American Truck Simulator için bir güncelleme ile ücretsiz olarak eklenecek. ATS’de araçlar DLC olarak yayınlanıyor. Ücretsiz olacağını tekrar belirtelim. Bunların ardından SCS forumda Carthoo isimli geliştirici kendi oluşturduğu konuda Volvo VNL’den oyun içi bir görüntü paylaştı. Tam çıkış tarihi için SCS’den açıklama bekleyelim.

Bahsi geçen tweet mesaj;

 

Cathoo daha önce de International Lonestar için CAD çizimlerine ait bir görsel paylaşmıştı. SCS Software CEO’su Pavel Sebor’un bizzat Navistar genel merkezine gittiğini zaten biliyoruz. Artı olarak bu araçlar yıllardır hazır duruyor ve yenileniyorlar. ATS çıkmadan önce lisanslara ilişkin bir açıklama yapılmıştı.

 

SimülasyonPark’ta Volvo VNL Bekleyenler Derneği çok mutlu oldu. Ayrıca bu çekiciyi şirketine satın alacaklar için ön sipariş konusu açtık. 😀 Hepsine buradan ulaşabilirsiniz.

 

American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2 Kamyon Lisansları Durumu

 

Oregon DLC’si inceleme konusu için buraya

Oregon DLC’si American Truck Simulator için Yayınlandı! [İnceleme]

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Açılır Menü

Sitemizde lütfen adblock vb. reklam engelleme yazılımlarını devre dışı bırakın.

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler