American Truck Simulator'ın California Eyaletine Tioga Geçidi Ekleniyor!
Connect with us

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator’ın California Eyaletine Tioga Geçidi Ekleniyor!

ATS için 1.31 güncellemesi duyuruldu. ETS 2 için de önemli bir müjde verildi.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

American Truck Simulator’ın California Eyaletine Tioga Geçidi Ekleniyor!

ATS için 1.31 güncellemesi duyuruldu. ETS 2 için de önemli bir müjde verildi.

SCS Software, zaman zaman kendi oyunlarında bulunan bölgeleri tekrar gözden geçirmeyi ve etrafındaki şeyleri değiştirmeyi ya da yeni bir rota eklemeyi sevdiğini bugün bir kez daha açıkladı. Bugün paylaşılan blog yazısı her ne kadar American Truck Simulator için olsa da yazının başında bir müjde veriliyor.

Bu yeniden gözden geçirmeler özellikle bu yıl içinde Avrupa haritasında çıkacakmış. Euro Truck Simulator 2’nin ana haritasında istediğimiz yenilenme süreci başlayacak gibi görünüyor. 🙂

Şimdi gelelim ATS’ye!

 

SCS Software‘ın yarattığı oyun dünyalarının ölçeği gerçeklikle karşılaştırıldığında yol ağını oluşturmak için sadece ana yol arterlerine odaklanmak zorunda. Genellikle daha az yollarda sıkıştırmayı düşünmek için yeterli yer olmadığı belirtilen haritalar için istisnalar yapmaktan kaçınmayan takım oyuncuların geri bildirimlerini de önemsiyor. Sierra Nevada’nin yanındaki alanın biraz boş olduğunu fark eden stüdyo biraz araştırma yapmış ve harita tasarımcılarından birinin dağ sırasındaki bir geçidi tasarlayan dişleri kesmesi için harika bir fırsat olacağını düşünmüş. Fakat burada küçük bir sorun olduğunu fark etmişler çünkü ABD milli parklarında tipik ticari taşımacılık bazı kurallarla sınırlandırılmış. Yine de bu bölgenin çok doğal olması nedeniyle oyuna eklenmesine karar verilmiş ve oyuncunun dağ geçidi boyunca seyahat etmesine müsade edilmesi için oyunda bir bahane aramaya çalışmışlar.

Yosemite Milli Parkı’nın bulunduğu alan en güzel ve en korktucu yerlerden biri olarak kabul ediliyor. Fakat korkmaya gerek olmadığını belirten SCS ekibi Wendigos, Seeahtiks, çeşitli hayaletler ya da ünlü Koca ayak gibi birçok efsane ve güzemli yaraktıklara ev sahipliği yapan yolların bizim seyahat edeceğimiz yoldan çok uzaklarda olduğunu ekliyor. Söz konusu olan bu yol bölgenin neredeyse %95’inin vahşi olarak kabul görmesinden dolayı bölgeye giden çok az bağlantı yollarından biridir. Bunun adı da CA 120 yani ünlü Tioga Geçidi oluyor ve Yosemite Ulusal Parkı içerisinde yer alıyor.

Yeni rota ATS’nin bir sonraki güncellemesi olan 1.31 ile eklenecek. Oyun haritasındaki bu değişime ek olarak ise California, Nevada ve Arizona’ya birçok küçük dokunuşlar ve eklemeler olacak.

 

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
2 Yorum

2 Comments

 1. Avatar

  Eren

  Mar 23, 2018 at 20:33

  Abi might tuning griffin pack uyumlulugu ne zaman gelir konustumular bunuda

 2. Avatar

  isimsiz

  Mar 23, 2018 at 20:35

  6 resimde otobusu çeksekte ecs çıksada durup araçtan inip manzarıyı izlesek ne güzel olur birde su kenarında balık tutan sahilde gezen güneşlenen insanlar

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator – Washington’da Uçurumlu Dağlık Orman Yolları

American Truck Simulator’ın Oregon eyaletinde çok sevdiğimiz orman yolları Washington’da daha iyi bir şekilde geliyor. Yakında çıkacak olan Washington harita genişlemesinde tarım endüstrisi ile birlikte ormancılık endüstrisi oyun içi ekonomide önemli rol oynuyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

American Truck Simulator‘ın Oregon eyaletinde çok sevdiğimiz orman yolları Washington‘da daha iyi bir şekilde geliyor. Yakında çıkacak olan Washington harita genişlemesinde tarım endüstrisi ile birlikte ormancılık endüstrisi oyun içi ekonomide önemli rol oynuyor. Zorlu yollarda sürmek isteyenlere de seslenenecek olan Washington eyaletindeki tomruk üretme alanları bugün paylaşılan ekran görüntüleri ile tanıtıldı. Burada tonlarca tomruk ve talaş ile birlikte ağır iş makinelerini taşırken uçurumlu yollardan geçeceğiz. Ayrıca harita tasarımcıları için yeni bir program aracı geliştirilmiş. Artık arkaplan manzaralarını oluşturma sürecinde yapılan yenilik ile daha iyi tasarlayabilecekler. Aşağıdaki görüntülerde dağ yollarını oluştururken bundan faydanlanmışlar. Dikkatli baktığınızda ormanlar, dağlar ve genel olarak çizilen ufuk ile birlikte ATS’de harita tasarımı bir adım daha ileri gidiyor. SCS Software’ın aynı adımları araç sayısında da atmasını bekliyoruz. 🙂
 
Paranoramik ekran görüntüleri

Steam

 
American Truck Simulator forumu için buraya tıklayabilirsiniz.
 
 
SimülasyonTÜRK
Okumaya devam edin

ETS 2 Genel

SCS On The Road Takvimine Avusturya Eklendi

SCS On The Road takvimine Truck Event Avusturya eklendi. SCS Software’ın simülatör dorsesi 29 Haziran 2019’da Avusturya kamyoncular tarafından düzenlenen bir etkinliğe katılacak.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

SCS On The Road Takvimine Avusturya Eklendi

SCS On The Road takvimine Truck Event Avusturya eklendi. SCS Software’ın simülatör dorsesi 29 Haziran 2019’da Avusturya kamyoncular tarafından düzenlenen bir etkinliğe katılacak. Truck Event Austria 2019, Welser Messe alanında gerçekleştiriliyor. 27,500 m² alanda Avusturya, Almanya ve İsviçre’den 500’den fazla çekici bulunacak. ETS 2 ve ATS hayranları da fuarda SCS’in standını ziyaret ederek 4-dof hareketli koltuk simülatörünü test edebilecek. Ayrıca çeşitli hediyeler de dağıtılacakmış.

 

Okumaya devam edin

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator – Washington’da Modüler Endüstri Depoları

Yaklaşan Washington eyaleti paketinde yer alacak yeni endüstri depoları için prefab görüntüleri yayınlandı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Yaklaşan Washington eyaleti paketinde yer alacak yeni endüstri depoları için prefab görüntüleri yayınlandı. Oyun içi ekonominin temel taşı olan bu modeller büyüklükleri ve kalitesi ile Oregon ve Beyond the Baltic Sea DLC’silerinde ilk kez gösterilmişti. Her geçen gün gelişen bu modüler prefabrik sistemi Washington eyaletinde de yer alacak. Her yükleme rıhtımı için kendi depolarını ve çevresini genel olarak orada ne varsa inşa ediyorlar. Ayrıca takımdaki her harita tasarımcısının yaklaşımı farklı olduğundan her depo alanı benzersiz oluyor. İleride Washington eyaletinde bulunan diğer endüstri binalarının da görüntüleri yayınlanacakmış. Burada tam olarak anlaşılmasa da Baltık şehirleri, sanayi ve depo alanlarında çok fazla prefabrik kullanılmıştı. Bu da görüntüyü ve atmosferi daha gerçekçi kılmış oldu. Önümüzdeki tüm harita paketlerinde bunu görebilecek olmak güzel.

 

 

Steam

 

SCS Software henüz Euro Truck Simulator 2’nin yeni harita genişlemesine ait görselleri paylaşmaya başlamadı. Romanya ve Bulgaristan’ın yer alacağını ipuçlarından biliyoruz.

American Truck Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler