Ana Sayfa American Truck SimulatorAmerican Truck Simulator Haber American Truck Simulator – Wyoming DLC’si yeni ışıklandırma ile resmen tanıtıldı!

American Truck Simulator – Wyoming DLC’si yeni ışıklandırma ile resmen tanıtıldı!

Yazar SimülasyonTÜRK

Wyoming DLC‘si yeni ışıklandırma sistemi ile birlikte resmen tanıtıldı. American Truck Simulator için böylece yeni ışıklandırmaya ait ilk ekran görüntüleri yayınlanmış oldu. 2021 yılında çıkacak olan Wyoming DLC’si Steam mağazasında da listelendi. Başkenti Cheyenne olan Wyoming eyaletinin bayrağında da yer alan Bizonlar kullanılarak geçtiğimiz ayın sonunda bir teaser video paylaşılmıştı. SCS Software ekibi çeşitli yayınlarda Wyoming ve Texas için 2021 yılını işaret etmişti. Wyoming, ABD’deki en az nüfuslu eyaletlerden biri olabilir ancak bunun ziyaret edilebilecek veya görülebilecek muhteşem yerlerden yoksun olduğuna anlamına gelmiyor. Wyoming’de ülkenin en nefes kesici ulusal parklarından bazıları bulunuyor ve kırmızı duvarlı kanyonları(red walled gorges), kaplıcaları, tarihi kırsal kasabaları, öncü tarih geçmişi ve tarihi yerleriyle ünlü olduğunu belirtelim.

Peki neden Bizon? Wyoming eyaleti 1985 yılında Amerikan bizonunu eyaletin resmi simgesi olarak belirledi. Bugün bile hala kırsalda otlayan büyük Bizon sürüleri bulabilir ve ABD genelinde türün azalmasından dolayı yabani bizonların korunduğu bazı araziler bile görebilirsiniz.

Wyoming’in çok erken geliştirme aşamasından paylaşılan bu ekran görüntülerinde yeni ışıklandırma sistemi bulunuyor. 1.40 güncellemesi ile ETS 2 ve ATS için önümüzdeki yılın başında beklenen bu yeni özellik ATS’nin zaten iyi olan atmosferinin bambaşka noktaya taşındığını görebiliyoruz. Wyoming için daha fazla gelişme önümüzdeki haftalarda paylaşılacak.

(Görüntülerdeki ışıklandırma sistemi ve eyaletin hala geliştirilme aşamasında olduğu ekleyelim)

 

Wyoming, ABD’nin eyaletlerinden birisidir. Başkenti Cheyenne’dir. Wyoming’in yıllık ekonomik üretimi 27,4 milyar dolardır. (2005 verileri) Bölgenin dağlık olmasına karşın tarım faaliyetleri geçmişten bugüne dek sürmektedir. Ayrıca doğalgaz, uranyum, kömür gibi doğal kaynakları mevcuttur. ABD’nin en az nüfusa sahip eyaletidir. Wyoming’de önemli ölçüde çıkarılan madenler: kömür, doğal gaz, kömür gazı, petrol ve tronadır. Yellowstone Millî Parkı ve Grand Teton Ulusal Parkı gibi önemli yerlere sahiptir.

 

Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

American Truck Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
1

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın