Ana Sayfa American Truck SimulatorAmerican Truck Simulator Haber American Truck Simulator – Utah DLC’si yayımlandı

American Truck Simulator – Utah DLC’si yayımlandı

Yazar SimülasyonTÜRK

American Truck Simulator – Utah DLC’si yayımlandı

American Truck Simulator‘ın 7. eyaleti Utah yeni bir DLC ile yayımlandı. Utah, ATS için çıkan 4. ücretli harita genişlemesi oluyor. Arı Kovanı eyaletinde tam 10 şehir ile taşımacılık ağımızı genişletiyoruz. Steam fiyatı 29 TL olan Utah eyaleti 29 TL karşılığında Steam üzerinden satın alabilirsiniz. 1.36 güncellemesi ile DirectX 11 tam desteğine de kavuşuyor.

Hafta sonu ücretsiz oynama kampanyası!

American Truck Simulator’ı 7 Kasım 2019 Perşembe akşamı saat 21.00’den 11 Kasım Pazartesi akşamı saat 21.00’e kadar ücretsiz oynayabilirsiniz. Ücretsiz sürümde California, Nevada, Arizona eyaletlerinde taşımacılık yapabilirsiniz. Dileyenler multiplayer moduna da TruckersMP üzerinden girebilir.

Ayrıca ATS için indirim kampanyası da başladı!


Yeni harita genişlemesinde 3.500 mil uzunluğunda yeni bir yol ağı ekleniyor. Utah, ABD’nin 13. büyük eyaleti ve 3 milyondan fazla nüfusu var. Eyalette taşımacılık, eğitim, bilgi teknolojisi, madencilik ve ulusal parkları ile büyük bir turizm merkezi olarak anılıyor. Utah’ta yer alan kayalıkları bol bol etrafta görebileceğimiz belirtilmiş. Bunun için peyzaj(landscape) oluşturma sürecinde yenilikler getirilmiş. Salt Lake City, Moab ve George dahil birçok büyük şehir bulunuyor. Bu yeni eyalet ile bazı endüstriler yeni yükleme alanları ve kargolar ile birlikte tamamen genişletiliyor. Genişletilmiş petrol endüstrisi, iyileştirilmiş araba satıcıları, yeni yem fabrikaları, ağır makine servisleri ve yeni depolarla tarım dükkanları bizleri bekliyor.

Özellikler

 • 3.500 mil yol ağı
 • 10 büyük şehir(Salt Lake City, St. George, Moab)
 • En büyük açık kazı alanlarından Kennecott Bakır Madeni dahil yeni ocaklar ve madenler
 • Genişletilmiş petrol endüstrisi (petrol çıkarma alanları, petrol depolama alanları)
 • Geliştirilmiş tarım üretim zinciri(bölgesel dükkanlar, yem fabrikaları)
 • Ünlü simgesel alanlar; Great Salt Lake, Monument Valley, Virgin River Canyon
 • 260’ın üzerinde tanınabilir doğal ve insan yapımı simgesel noktalar
 • 12 çok bilinen dinlenme tesisi
 • Yeni ve iyileştirilmiş peyzaj(landscape) oluşturma süreci
 • Steam’de açabileceğiniz Utah başarımları
 • Special Transport DLC’si görevleri de bulunuyor.

Utah eyaletinde Special Transport DLC‘si ile oynayabileceğiniz 2 yeni görev bulunacak. Birisinde yükleri Vernal şehrinden Salt Lake City(Kennecott Copper Mine) bakır madenine teslim ederken diğerinde ise Provo’dan Price(Petrol Endüstrisi) şehrine taşıyacaksınız.

Tanıtım videosu

Utah haritası

Utah seyahatlerinizde size eşlik etmesi için Bee / Arı kabin aksesuarı hediye ediliyor. SCS burada ilginç bir etkinlik düzenliyor. Kısa bir süre sonra rehberini yayınalyacaklar ancak Arı’yı tek başınıza elde etmek isteyenler için birkaç gün müsade edecekler. Daha sonra nasıl kazanılacağı anlatılacak.

 

American Truck Simulator Utah forumu için tıklayın.

Steam’de 29 TL fiyatla satın alabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın