in , ,

American Truck Simulator – Texas DLC’si 134 TL’den çıktı!

Şimdiye kadar ki en büyük harita DLC’si olan Texas eyaleti yayınlandı. American Truck Simulator için ABD’nin en büyük ve en yoğun eyaletini getiren SCS Software, Steam’de 134 TL’den satışa sunuyor. Teksas harita genişelemesi ile El Paso, Austin, Dallas, Houston gibi büyük şehirlerle birlikte 29 aktif şehir ve Teksas eyaleti boyunca sayısız yerleşim yeri geliyor.

  • Dallas, Fort Worth, Houston, Austin, San Antonio, El Paso & Galveston dahil keşfedebileceğiniz 29 şehir
  • 50 manzaralı kasaba (yerleşimler)
  • 20,000 mil eyaleti karayolu ağı
  • Teksas eyaletine özgü endüstriler de dahil olmak üzere 200’den fazla gerçekçi endüstri depolarına teslimat yapabilmek (Offshore Shipyard, Cotton Ginning Plant, Glass Plant & Space Industries)
  • Starbay, El Capitan, Route 66, USS Lexington, Corpus Christi bridge, ve Salt Flats gibi ilginç simgesel noktaların dahil olduğu ünlü yerler
  • Yakıt alıp dinlenebileceğiniz 60 özgün truck stop ve 30 özel dinlenme alanı

Teksas’ta tasarlanan yol ağları ve büyüklükleriyle büyüleneceğinize eminiz. 29 milyon nüfusa sahip olan eyaleti 1:19 ölçekte Austin, Houston ve çevresindeki büyük şehirlere aktarmak için SCS Software epey mücade etmiş görünüyor. Otoyollar, viyadükler, kavşaklar ve bunların o büyük şehirlere yaklaşırken yarattığı atmosfer hoşunuza gidecek. Endüstri bölgelerinin tasarım kalitesi de memnun edecek.

Globalde tavsiye edilen satış fiyatları 17.99 USD / 14.99 GBP / 17.99 EUR. olurken  Türkiye’de 134 TL’de çıkmış oldu.

Texas-Sized Bundle satın alabilirsiniz. İçerisinde ATS, New Mexico DLC ve çeşitli dorse DLC’leri bulunuyor.

 

Çıkış videosu

Harita

Aan itibariyle devasa harita şöyle;

 


Ekran görüntüleri


Texas DLC’si ile birlikte Wild West Paint Jobs Pack DLC’si yayınlandı. 5 farklı çekici boyaması ile 1 tane dorse boyamasını getiriyor.

#CruisingTexas World of Trucks Event

Her yeni harita genişlemesinde yapılan World of Trucks etkinliği Texas için de başladı. Teksas’ın 15 farklı şehrinden bir diğerine aldığınızda çeşitli kabin aksesuarları kazanacak ve topluluk için 125,000,000 mil(201,168,000 km) yol alınacak. Etkinlik 15 Ocak 2023 Pazar Türkiye saati ile 02:59’da sona erecek. (23:59 UTC)

 

 

 

 

Canlı yayın videomuz

 

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft Flight Simulator için iniBuilds Airbus A310 ücretsiz eklendi!

American Truck Simulator – Oklahoma DLC’si ortaya çıktı!