Ana sayfa American Truck Simulator American Truck Simulator Haber American Truck Simulator Oregon DLC: Dinlenme Alanları (Truck Stops)

American Truck Simulator Oregon DLC: Dinlenme Alanları (Truck Stops)

7

American Truck Simulator Oregon DLC: Dinlenme Alanları (Truck Stops)

 American Truck Simulator’ın Oregon eyaleti için en son US 101 yolu üzerindeki manzaralar gösterilmişti. Şimdi ise yolculuk sırasında durabileceğimiz, kamyonumuza yakıt alabileceğimiz ve bir süre dinlenebileceğimiz yerler gösteriliyor. Hala geliştirme aşamasında olan dinlenme alanları(truck stop) benzersiz yerler olduğu için kolayca tanınabilir. Bazıları tipik Oregon mimarisi tarzından daha çok yönlüdür. İlk dört ekran görüntüsünde ünlü Biggs Junction konseptini görebilirsiniz. Biggs Junction, Oregon eyaletinin Sherman County’de bulunan yerleşik olmayan bir topluluk anlamına geliyor. Bu bölge eyaletin tam uç noktası olan kuzey kesiminde yine tam ortada bulunuyor. Kolombiya Nehri’nin güney tarafında yer alan bölgede en son 2010 yılı nüfus sayımında rakam 22 olarak açıklanmış. Nehir üzerinde Sam Hill Memorial köprüsü de yer alıyor.

ATS Oregon DLC ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

7 YORUMLAR

  1. Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz mükemmel.Ulan ets bi ats kadar olamadı ya şu müthiş gerçekçi grafiklere bakın aga

  2. Yav ben şuna gıcık kapıyorum ets2 ats den daha çok oynanıyor ama bunlar ats nin hem dlc lerini hem güncellemelerini daha erken çıkartıyor ve daha detaylı oluyor bunları asıl ets2 ye yapsanıza

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here