American Truck Simulator – New Mexico’dan Cezbedici Manzaralar!

5

American Truck Simulator – New Mexico’dan Cezbedici Manzaralar!

SCS Software bugün yine American Truck Simulator‘ın yakında çıkması beklenen New Mexico eyaletinden ekran görüntüleri paylaştı. Land of Enchantment‘ın artık New Mexico’nun takma adı olduğu ve yeni DLC’ye ellerinden geleninin en iyisini yansıtmaya çalıştıklarını belirtiyorlar. Yeni çalılar, kozalaklı ağaçlar ve 40’ın üzerinde yeni arazi malzemesi(çim,kil,taş) ile yeni bir yerel bitki örtüsü oluşturulmuş. Sahneyi şekillendiren tonlarca yeni taşlar ve kayalar var. Taranan şablonlardan oluşturulmuş fantastik ufuk panoramalarının bol olduğu ve harika görünümlü dereleri not edin, harita tasarımcıları çıkartmalarla oluşturulan kuru ve çamurlu nehir yatağından gurur duyuyorlar.

Bir resmin bin kelimeye bedel olduğu New Mexico’nun güzelliğinin keyfini aşağıdaki ekran görüntülerinde çıkarabilirsiniz.

Kolaya kaçıp düz arazilar, çöl yolları tasarlanıp çok daha kısa sürede çıkabilir ve hızlıca tüm eyaletlere yayılabilirdi ama yine olmuyor. Her yeni DLC bir öncekinden daha iyi oluyor ve o atmosferi birebir yansıtmakla uğraşıyorlar. Harita tasarımları AAA oyunların kalitesine yükseliyor.

American Truck Simulator için geliştirilen New Mexico DLC’sine henüz bir çıkış tarihi verilmedi.

 

SimülasyonTÜRK

5 YORUMLAR

  1. sapsarı parlayan ortam yerine daha gerçekci olmuş ama uyumlu olması için nasıl bi geçiş yaptılar onu merak ediyorum. haritanın genişlemesi çok güzel ama yanında keşke 2-3 yeni tır modeli de olsaydı keşke

  2. Bence ETS 2 ile bu oyunu birleştirmeleri lazım illa ara yolları yapmalarına gerek yok oyun içine hava alanı yaparlar gemide olduğu gibi yükleme ekranı ile Amerika ‘ya gideriz istersek orda çalışırız sonra isteyen geri ETS 2 haritasına döner ATS bana tek başına çok yetersiz geliyor bilmiyorum oynadım sevmeye çok çalıştım ama sevemedim böyle olmaz bu bence.

  3. American Truck Simulator’da daha çok eksik var. Mesela yeni tırların gelmesi gerekiyor. 4 tane tır gerçekten sıkmaya başladı. Eyaletlerin hepsinin gelmesi gerekiyor. Birde biraz daha güzel olması için daha çok aksesuar vedeğişik yerler(Dinlenme alanları, tamir alanları, yük alma-bırakma galerileri vs.) gerekli. Bunlara önem verdikleri sürece ve yarım bırakmadıkları sürece bence American Truck Simulator, Euro Truck Simulator 2’den daha fazla beğenilir ve talep görür. Umuyorum ki American Truck Simulator çok daha güzel olacak. Zaten Euro Truck Simulator 2 ilk çıktığı zamanla şimdiki halini karşılaştırırsan aralarında dağlar kadar fark olduğunu göreceksin. American Truck Simulator’dan da aynı performansı bekliyorum ve diliyorum.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here