American Truck Simulator: New Mexico – Yeni Dinlenme ve İstasyon Alanları

3

American Truck Simulator: New Mexico – Yeni Dinlenme ve İstasyon Alanları

Çıkışı yaklaşan New Mexico eyaletinde yine yeniden yeni özelliklere şahit olacağız!

SCS Software teknolojisini daha esnek hale getirerek gerçek kamyon ruhunu sanal dünyalara getirmesine yardımcı olmak için her zaman fırsatları düşünüyor. Sürüş yanı sıra duracakları ve dinlenecekleri yerler şoförlerin hayatının ayrılmaz bir parçasıdır. American Truck Simulator’ın New Mexico DLC’sinde bu alanlara odaklanmaya karar vermişler.

New Mexico için daha küçük dinlenme alanları özel çalışmalarla yaratılıyor. Oyun dünyası genelinde birbirini tekrarlayan monolitik prefabrikler yerine her lokasyon için küçük yapı taşlarını benzersiz bloklar halinde birleştiriliyor. SCS’in bu yaklaşımı aynı zamanda konuma özgün objelerin karıştırılmasını da kolaylaştırıyor.

 

Büyük kamyon duraklarına daha fazla bakım yapılıyor. Onlar gerçek dünyadan tanınabilen gerçekten muazzam, eşsiz mekanlar. Otomobiller ve kamyonlar için yakıt istasyonları da ayrıldı. Sanal şoförlere komple olarak servis sunan duraklar var; yakıt, onarım, dinlenme ve servisler. Bu teknik yenilik gerektiren bir değişim AI(yapay zeka) sürücülerine dinlenme durakları etrafında dolaşmasını öğretmek zorunda kalmışlar.(çok güzel işte 😀 ) Görünmez AI rehberi “rails-raylar” tarihsel olarak yalnızca Maya veya Blender’da tek parçalı prefabriklerin bir özelliği olarak oluşturuldu. Ancak harita tasarımcısı artık onları gerektiğinde esnek bir şekilde yerleştirebilecek. Bu derinliği artırarak kamyon duraklarının genel hissinde yeni bir seviyeye geçiliyor.

 

 

Çıkış tarihi henüz bilinmiyor. Umarız bu yaz çıkar. 🙂

SimülasyonTÜRK American Truck Simulator

Kimler Neler Demiş?

3 Yorum - "American Truck Simulator: New Mexico – Yeni Dinlenme ve İstasyon Alanları"

avatar
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
bahadır zafer
Ziyaretçi

ATS iyi hoş güzel de çekici saysı oldukça az ve yetersiz.

-----
Ziyaretçi

euro coach çıkmayacak galiba dlc gelecek dediler scs çıkarsa artık otobusleri mercedez benz otobuslerini arizona kullansak ats olsa otobusler ne güzel olur

Ramazan yiğit
Ziyaretçi

Bence bu yenilik geç bile kaldı . Cekıcı sayisi az sadece volvo ile olmaz kenworth serileri
T660
T800
W900
T600
T2000
K108
T450
T650
T680
T700
T909 daha peterbilt serileri var yatıyor şirket yatıyor. New mexsico da avuc kadar bir harita gelir götümüze bakar otururuz 2 gundede o harita biter