American Truck Simulator: New Mexico – Yeni Dinlenme ve İstasyon Alanları

3

American Truck Simulator: New Mexico – Yeni Dinlenme ve İstasyon Alanları

Çıkışı yaklaşan New Mexico eyaletinde yine yeniden yeni özelliklere şahit olacağız!

SCS Software teknolojisini daha esnek hale getirerek gerçek kamyon ruhunu sanal dünyalara getirmesine yardımcı olmak için her zaman fırsatları düşünüyor. Sürüş yanı sıra duracakları ve dinlenecekleri yerler şoförlerin hayatının ayrılmaz bir parçasıdır. American Truck Simulator’ın New Mexico DLC’sinde bu alanlara odaklanmaya karar vermişler.

New Mexico için daha küçük dinlenme alanları özel çalışmalarla yaratılıyor. Oyun dünyası genelinde birbirini tekrarlayan monolitik prefabrikler yerine her lokasyon için küçük yapı taşlarını benzersiz bloklar halinde birleştiriliyor. SCS’in bu yaklaşımı aynı zamanda konuma özgün objelerin karıştırılmasını da kolaylaştırıyor.

 

Büyük kamyon duraklarına daha fazla bakım yapılıyor. Onlar gerçek dünyadan tanınabilen gerçekten muazzam, eşsiz mekanlar. Otomobiller ve kamyonlar için yakıt istasyonları da ayrıldı. Sanal şoförlere komple olarak servis sunan duraklar var; yakıt, onarım, dinlenme ve servisler. Bu teknik yenilik gerektiren bir değişim AI(yapay zeka) sürücülerine dinlenme durakları etrafında dolaşmasını öğretmek zorunda kalmışlar.(çok güzel işte 😀 ) Görünmez AI rehberi “rails-raylar” tarihsel olarak yalnızca Maya veya Blender’da tek parçalı prefabriklerin bir özelliği olarak oluşturuldu. Ancak harita tasarımcısı artık onları gerektiğinde esnek bir şekilde yerleştirebilecek. Bu derinliği artırarak kamyon duraklarının genel hissinde yeni bir seviyeye geçiliyor.

 

 

Çıkış tarihi henüz bilinmiyor. Umarız bu yaz çıkar. 🙂

SimülasyonTÜRK American Truck Simulator

3 YORUMLAR

 1. euro coach çıkmayacak galiba dlc gelecek dediler scs çıkarsa artık otobusleri mercedez benz otobuslerini arizona kullansak ats olsa otobusler ne güzel olur

 2. Bence bu yenilik geç bile kaldı . Cekıcı sayisi az sadece volvo ile olmaz kenworth serileri
  T660
  T800
  W900
  T600
  T2000
  K108
  T450
  T650
  T680
  T700
  T909 daha peterbilt serileri var yatıyor şirket yatıyor. New mexsico da avuc kadar bir harita gelir götümüze bakar otururuz 2 gundede o harita biter

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here