Ana Sayfa American Truck SimulatorAmerican Truck Simulator Haber American Truck Simulator – Mack Anthem güncellemesi çıktı!

American Truck Simulator – Mack Anthem güncellemesi çıktı!

Yazar SimülasyonTÜRK

American Truck Simulator – Mack Anthem güncellemesi çıktı!

Mack Anthem, American Truck Simulator için yayınlandı. Simülasyonun 5. markası ve 7. çekicisi olan Anthem, 1.37 güncellemesinin ardından ATS garajına ücretsiz olarak ekleniyor. Amerikan efsanesi böylece çekici sayısı bakımından sıkıntı yaşayan American Truck Simulator’a dahil olmuş oldu. SCS Software da duyurudan bu yana Mack markası ile ilgili birçok video paylaşarak hem firmanın tarihini hem de ürettiği araçları tanıtmaya çalıştı. Yüksek ayrıntılı modeli sayesinde Anthem aracı ATS için deli gibi bekleniyordu. Çekici modeli SCS Software stüdyosuna gönderilen CAD model üzerinden çizilmiş. Bu efsanevi çekiciyi ATS’ye getirmek için 3 tane üst düzey tasarımcı aracın farklı bölümlerine odaklanarak geliştirmiş. İç modeli, dış modeli ve çeşitli boyamalar için de birer tasarımcı çalışmış. Mack Trucks ekibi sayesinde ise bu simgesel çekicinin 1:1 yüksek kaliteli bir modelini oluşturmalarına izin veren çok ayrıntılı veriler sağlanmış. Mack’in 117 yıllık tarihindeki en önemli kamyonlardan biri olan Anthem, ATS’ye 12 şasi türü, 6 farklı motor, 14 şanzıman, 3 farklı kabin ve çeşitli aksesuarları ile birlikte geliyor.

Çıkıştan önce daha fazla görüntü ve içerik için hem SCS’in hem de Mack Trucks’ın Twitter ve Facebook adreslerini takip edebilirsiniz. Etiket olarak ise  #MackAnthemInATS kullanabilirsiniz.
ATS – Mack Anthem ana konusunda yeni aracı kullanacak olanları bekliyoruz.

SimülasyonTÜRK
4 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

4 yorum

Avatar
burhan kahya Nis 28, 2020 - 22:50

mack çekici galerisi hangi eyalette şu an bende yok

Cevapla
Avatar
Nuri Nis 29, 2020 - 16:06

Dam eyaleti

Cevapla
Avatar
hakan May 9, 2020 - 04:35

Yakima, Washington; Pendleton, Oregon; Sacramento, California

Cevapla
Avatar
burhan kahya Nis 28, 2020 - 22:51

bende gözükmüyor.

Cevapla

Yorum yazın