in , , ,

American Truck Simulator – Idaho Spuds etkinliği başladı!

Idaho DLCnin 1. yıldönümüne özel olarak Idaho Spuds etkinliği başlatıldı. American Truck Simulator‘da bu kez patates endüstrisi ile ünlü olan Idaho eyaletinde her yıl düzenlenen gerçek bir etkinliği sanalda yapıyoruz. World of Trucks üzerinden Harici Sözleşmeler ile gerçekleştirdiğimiz Idaho Spuds etkinliğinde hedefimiz topluluk ile birlikte 200.000 tesliamat yapmak. Ve devasa Idaho patates dorsesi de etkinliğe özel olarak ATS’ye geliyor. The Big Idaho Potato etkinliği gerçek hayatta 14 Temmuz’da başladı. Convoy multiplayer sayesinde arkadaşlarınızla etkinliği tamamlayabilirsiniz.

#HaulingSpuds etiketi ile sosyal ağlarda paylaşımlar yapabilirsiniz. Ayrıca Kenworth T680 için gerçekte olduğu gibi bir boyama geliyor. The Big Idaho Potato sosyal medya profilleri ise şurada yer alıyor: Instagram, Twitter, Facebook

Kurallar:

World of Trucks bağlantılı American Truck Simulator profilinizde Harici Sözleşmeler ve Harici Piyasadan Idaho eyaletinde herhangi bir şehirden alacağınız işlerle topluluk hedefi olarak 200.000 Patates kargosunu teslim etmemiz gerekiyor. Patates kargosu  veya Büyük Idaho Patates kargosu olabilir.

Bir oyuncu herhangi bir Idaho şehrinden 6 tane Patates kargosu ve etkinliğe özel olan 1 tane Büyük Idaho Patates kargosunu alıp teslim ettiğinde kişisel görevini tamamlamış oluyor.

The Big Idaho Potato cargo/Büyük Idaho Patates kargosu

Not:

  • Büyük Idaho Patates kargosu sadece Harici Sözleşmeler ekranında çıkmaktadır.
  • Patates yükleri ise Harici Sözleşmeler veya Harici Piyasa üzerinden alınabilir.

Tüm işlerin en az 100 mil uzunluğunda(161km) veya daha fazla olması gerekiyor.

World of Trucks profilinizde Log Book üzerinden yaptığınız son teslimatları takip edebilirsiniz.


Ödüller:

  • Kişisel görev: Her bireysel oyuncu herhangi bir Idaho şehrinden 6 patates yüklü teslimatı ve 1 Büyük Idaho Patates Kargo dorsesini teslim ettiğinde özel bir World of Trucks Başarımı ve 2 tane Steam envanter öğesi kazanacak. Kabin aksesuarı olarak patates cipsi ile dolu Ahşap Kase ve Idaho’ya özgü olan Dev Semender çıkartması veriliyor.
  • Topluluk görevi: Patates kargosu veya Büyük Idaho Patates kargosu teslimatları 200.000 olduğunda topluluk görevi sona erecek ve eğer kişisel görevinizi bitirdiyseniz kabin aksesuarı olarak özel olarak tasarlanan Idaho Nights Oda Parfümü ve şirin bir Idaho Patates çıkartması hediye ediliyor.

Not: Etkinliklte verilen topluluk ödülleri için kişisel görevinizdeki işleri tamamlamanız gerekiyor. Her ödül Steam envanterinde bir öğe olarak bulunacaktır. World of Trucks profil sayfanızda Events kısmından ödüllerinizi alabilirsiniz.

Etkinlik 15 Ağustos 2021 Pazar günü saat 02:59’da sona erecektir.


ATS Idaho Spuds etkinliği ana konusu için buraya tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

F1 2021 Braking Point Hikaye Modu – İlk Oynanış #1

F1 2021 – SilverstoneGP Yarış Ortasında Lastik Patlıyor! Hikaye #2