Ana Sayfa American Truck SimulatorAmerican Truck Simulator Haber American Truck Simulator Idaho eyaletinin simgesel noktaları için prefab görüntüleri paylaşıldı

American Truck Simulator Idaho eyaletinin simgesel noktaları için prefab görüntüleri paylaşıldı

Yazar SimülasyonTÜRK

American Truck Simulator Idaho eyaletinin simgesel noktaları için prefab görüntüleri paylaşıldı

Ve işte başlıyoruz. SCS Software yeni bir blog yazısı ile American Truck Simulator için çıkacak olan Idaho eyaletinin prefablarına ait ilk ekran görüntülerini paylaştı. Simgesel yerlere(landmarks) ait olan bu prefablar şimdiden güzel görünüyor. Idaho eyaletinde elbette sadece ünlü patatesleri yok. SCS stüdyosu daha önce yayınladıkları harita genişlemelerinde öğrendiği yeni teknoloji ve yetenekler ile artık eski prefab modellerine daha gerçekçi ışıklandırma ekleyebilmek için çalışıyor. Bunun nedenlerinden biri de elbette DirectX 11 altyapısının tam anlamıyla gelmesi ve 1.38 güncellemesinde grafiklerin yenilenecek olması diyebiliriz. Haliyle eski prefab yapıları Idaho eyaletinden itibaren yenileniyor ve çevredeki yeni prefablara uyumlu olması sağlanarak daha modern bir görünüm ve his ile yeniden yapılıyor. Bu yeni yaklaşım sayesinde oyundaki eski alanlar da iyi görünecek.

Yukarıda da görüldüğü üzere birçok çeşitli bina var. Keresteden inşa edilen yapıların dışında modern lüks tatil otelleri de bulunuyor. Idaho eyaletinde sürerken birçok farklı sanayi tesisinden teslimat yapabileceksiniz. Bunlar daha modüler, açık ve daha zengin ortamlarda yeni yetenekler ve yeniden kaplama teknikleri ile yaratılmış olacak.

Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

American Truck Simulator forumu ve diğer başlıklar için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın