American Truck Simulator için Yeni Topluluk Etkinliği Hazırlanıyor
Connect with us

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator için Yeni Topluluk Etkinliği Hazırlanıyor

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 için geçtiğimiz ay başlatılan World of Trucks “Start your engines” etkinliğinin bir benzerinin American Truck Simulator için de geleceğini açıkladı.

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

American Truck Simulator için Yeni Topluluk Etkinliği Hazırlanıyor

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 için geçtiğimiz ay başlatılan World of Trucks “Start your engines” etkinliğinin bir benzerinin American Truck Simulator için de geleceğini açıkladı. Çünkü Avrupa Kamyon Yarışları (ETRC) ile eş zamanlı başlayan etkinlikte lisanslı gelecekte çıkacak olan DLC’nin bir parçası Krone Profi Liner yer aldı. 70 binde fazla oyuncu etkinliği tamamlamış durumda ve bu olurken her gün binlerce kez teslimat yapılıp SCS Software Twitter hesabına bir sürü fotoğraf gönderildi. Etkinlik dorsesinin üzerinde ETRC, Krone, GoodYear logoları binlerce kişiye ulaşmış oldu.

-ETS 2 “Start your engines” etkinliği 17 Haziran’da sona erecek.

 

Ayrıca yine Wold of Trucks Editör Seçimi‘ne harika fotoğraflar eklendi. Son etkinliklerin toplulukta kabul edilmesi SCS’e yeni bir şeyler denemek için ilham vermiş. Bu kez de American Truck Simulator dünyasında topluluğun ortak bir hedefi paylaşabileceği yeni bir etkinlik planlanıyormuş. ATS etkinliği ETS 2’nin şu anki etkinliği tamamladıktan sonra kısa bir sonra başlatılacak. Ayrıntıları gizemli bir şekilde saklanıyor. Şu an bilinmeyen bir yerde çekilen casus fotoğrafta trafikte şüpheli bir artışın olduğunu gösteren bir ipucu aşağıdaki ekran görüntüsünde bulunuyor.

Etkinlik muhtemelen Oregon inşaatı için bizden inşaat malzemeleri taşımamızı isteyebilir ya da  2017 yazında kapanan sahil yolundaki toprağı temizlemek üzerine olabilir. Zira görüntüde hafriyat, kum taşıma dorselerini konvoy halinde görüyoruz. Big Sur, Ocak 2018’de yeniden açılmıştı.

SimülasyonTÜRK

Reklam
3 Comments

3 Comments

 1. Samet

  Haz 11, 2018 at 18:57

  Bu trafikte artışın sebebi yeni araçmı?

 2. Samet

  Haz 11, 2018 at 18:59

  sahil yolu açılmış olabilir dediğin gibi

 3. Samet

  Haz 11, 2018 at 19:14

  bakyım sahil yolu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Genel

SCS Software Bu Hafta Poznan Game Arena’ya Katılıyor!

SCS Software, 12-14 Ekim’de her yıl Polonya’nın Poznan şehrinde organize edilen Poznan Game Arena oyun fuarına katılacağını açıkladı.

Simülasyon Türk

Published

on

SCS Software Bu Hafta Poznan Game Arena’ya Katılıyor!

SCS Software, 12-14 Ekim’de her yıl Polonya’nın Poznan şehrinde organize edilen Poznan Game Arena oyun fuarına katılacağını açıkladı. Simülatör dorsesi ile Polonyalı hayranlarıyla buluşacaklar. Açıklamaya göre ATS’nin Oregon eyaleti dışında Special Transport DLC’sini ilk kez göstereceklerini ve yine ETS 2’nin Baltık ülkeleri haritasını oraya gelen ziyaretçilerin deneyebilecekleri belirtiliyor. Artık sıra bizce de American Truck Simulator için özel nakliye görevlerinin yer aldığı Special Transport DLC’sini çıkarmakta! Oradaki standı Polonyalı distribütör IMGN.pro organize ediyor.

 

 

Fuar kapsamında orada oldukları sürece paylaştıkları fotoğrafları Instagram ve Twitter adresleri üzerinden takip edebilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator için Klasik Çizgiler Boya Paketi Çıktı!

Oregon DLC’si ile birlikte Classic Stripes Paint Jobs Pack yayınlandı. Bu boyama paketi ile çekici ve dorselerimize 8 farklı klasik çizgili boyamalar ekleniyor.

Simülasyon Türk

Published

on

American Truck Simulator için Klasik Çizgiler Boya Paketi Çıktı!

Oregon DLC’si ile birlikte Classic Stripes Paint Jobs Pack yayınlandı. Bu boyama paketi ile çekici ve dorselerimize 8 farklı klasik çizgili boyamalar ekleniyor. Standart satış fiyatı 4 TL ancak Oregon Style paketini alırsanız bu boyama paketi 70 kuruşa geliyor. Oregon eyaletini satın alacaklara tavsiye ederiz.

 

 

Oregon DLC incelemesi için buraya

Oregon DLC’si American Truck Simulator için Yayınlandı! [İnceleme]

6

Continue Reading

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator için Volvo VNL Resmen Geliyor!

SCS Software son noktayı koydu. American Truck Simulator için Volvo VNL çok yakında geliyor…

Simülasyon Türk

Published

on

American Truck Simulator için Volvo VNL Resmen Geliyor!

SCS Software son noktayı koydu. American Truck Simulator için Volvo VNL çok yakında geliyor… Oregon DLC’si tweetlerine gelen bir soruya cevap veren SCS, bir veya iki hafta için Volvo VNL’in tamamen hazır olacağını açıkladı. Paylaşılan Oregon tanıtım videolarında sık sık Volvo VNL aracını trafikte gördük haliyle oyuncular işkillendi. Sonuç olarak Volvo VNL çekicisi yıllar sonra American Truck Simulator için bir güncelleme ile ücretsiz olarak eklenecek. ATS’de araçlar DLC olarak yayınlanıyor. Ücretsiz olacağını tekrar belirtelim. Bunların ardından SCS forumda Carthoo isimli geliştirici kendi oluşturduğu konuda Volvo VNL’den oyun içi bir görüntü paylaştı. Tam çıkış tarihi için SCS’den açıklama bekleyelim.

Bahsi geçen tweet mesaj;

 

Cathoo daha önce de International Lonestar için CAD çizimlerine ait bir görsel paylaşmıştı. SCS Software CEO’su Pavel Sebor’un bizzat Navistar genel merkezine gittiğini zaten biliyoruz. Artı olarak bu araçlar yıllardır hazır duruyor ve yenileniyorlar. ATS çıkmadan önce lisanslara ilişkin bir açıklama yapılmıştı.

 

SimülasyonPark’ta Volvo VNL Bekleyenler Derneği çok mutlu oldu. Ayrıca bu çekiciyi şirketine satın alacaklar için ön sipariş konusu açtık. 😀 Hepsine buradan ulaşabilirsiniz.

 

American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2 Kamyon Lisansları Durumu

 

Oregon DLC’si inceleme konusu için buraya

Oregon DLC’si American Truck Simulator için Yayınlandı! [İnceleme]

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Açılır Menü

Sitemizde lütfen adblock vb. reklam engelleme yazılımlarını devre dışı bırakın.

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler