American Truck Simulator için SiSL Trailer Pack Çıktı!
Connect with us

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator için SiSL Trailer Pack Çıktı!

50’den fazla Kuzey Amerikalı lojistik firması gerçek kaplamalarıyla dorselere geliyor.

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

American Truck Simulator için SiSL Trailer Pack Çıktı!

50’den fazla Kuzey Amerikalı lojistik firması gerçek kaplamalarıyla dorselere geliyor.

SiSL, Euro Truck Simulator 2 için geçtiğimiz yıl yayınladığı SiSL Trailer Pack mod çalışması ile 1 yıl gibi bir sürede 700’den fazla Avrupalı gerçek lojistik firmalarının kaplamalarını hazırlayarak Steam Atölye’de 120 bin aboneye ulaşmış ve oyuncuların büyük bir beğenisini kazanmıştı. Üstelik içerisinde sadece dorse kaplamaları da bulunmuyor. Son eklenen güncellemelerle dorse tekerleri değiştirildi, trafikte dolaşan AI çekicilerin tasarımları farklılaştırıldı ve buna ek olarak trafikteki araçların renkleri daha yaygın renklerle değiştirildi.

Kullanıcılar American Truck Simulator için de uzun zamandır bu çalışmayı istiyordu. SiSL birkaç ay önce çalışmaya başladı. Şu an itibariyle ilk sürümde ATS için 50’den fazla dorse kaplaması yer alıyor. Burada Kuzey Amerika’da taşımacılık yapan lojistik şirketlerinin orijinal dorse kaplamaları yer alıyor. Trafikte çıkabiliyor ve dorse hazırlama sihirbazında istediğiniz kaplamayı seçerek oyun içinde bunu alabiliyorsunuz. Daha önceki modlarda olduğu gibi bunda da performans kaybını önleyecek bir sürü çalışma var. Normal bir sistemi bile yormuyor.

Her dorse kaplaması orijinal fotoğraflardan elde edilen verilerle dikkatli bir şekilde tasarlandı. Şirketlerin kendi kurumsal renklerine, yol aldığı güzergahlara dikkat edilerek geliştirildi.

Genellikle 53 foot dry van dorseler, soğutuculu dorseler ve çift dorselerde bu kaplamaları görebiliyorsunuz. Ayrıca ek olarak yeni dorse modeli olan 53 ft. Wabash, 20 ft, 40 ft ve 53 ft. konteyner ile perdeli Dry Van(normal dorse) ekleniyor.

 

Abone olmak için tıklayın (direkt Steam uygulamasında açılır)

Bağlantı: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1296243811

Var olan SCS dorselerinin de bu kaplamalarla değişmesini istiyorsanız SiSL’s Trailer Pack Addon: SCS Replacement isimli eklentiye de abone olmalısınız. Bağlantısı; http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1296258886

 

 

SiSL Mega Pack Facebook sayfasında bu dorselerin tüm görüntülerini bulabilirsiniz.

Albüme gitmek için tıklayın.

 


Dorse hazırlama sihirbazı!

SiSL Trailer Pack modunun en iyi yanı da istediğiniz firmaların dorselerini seçip oyun içi iş alma sisteminde yer alan dorse seçimi ekranında görebilmenizdir. Üstelik bunu kendi yaptığınız dorse kaplaması için de kullanabiliyorsunuz. Bir nevi kişisel dorse oluyor. Bir iş alırken ister Amazon Prime ister COSCO kaplamasını seçin size kalmış. 🙂 Bağlantı; https://radiotrucker.com/sislsmegapack/trailers/wizard/

İçerisinde yer alan firmalar;

v1.0 — ABF Freight, Amazon Prime, APL, C.R. England, Carlile Transport, Celadon Transport, CEVA Logistics, CMA CGM, Coca-Cola, COSCO, Covenant Transport, Crete Carrier, CRST Expedited, CSX Intermodal, Day & Ross Freight, Evergreen, FedEx, Forward Air, Hamburg-Süd, Hapag-Lloyd, Heartland Express, Hyundai, J.B. Hunt, K Line, Knight Transportation, Landstar, M-V-T, Maersk, MSC, Navajo Express, NEMF, NFI, NYK Line, OOCL, Pepsi, Prime Inc., R+L Carriers, Reddaway, Roehl Transport, Ryder, Saia LTL Freight, Schneider, Shaffer Trucking, Smith Transport, Swift Transport, Textainer, Tyson Foods, U.S. Express Enterprises, UPS, US Foods, USA Truck, Walmart, Walmart Sam’s Club, Werner Enterprises, XPO, Xtra Lease, YRC

 

SiSL, pakette yer almasını istediğiniz firmaların önerisini de bekliyor.


Teknik bilgiler;

Oyun sınırılaması nedeniyle sadece 8 çeşit farklı römork kullanılabiliyor(çekici dorseleri, yari dorseler,. oyun tarafından vvarsayılan olarak 5’i kullanılıyor 3’ü de modlara kalıyor. Trafiğe üçlü veya çiftli dorse eklemek için ayrı dorse türü oluşturmak zorunda bırakılıyor. Bu nedenle trafiğe üçlü veya çiftli dorse ekleyen modlara sahipseniz bu mod ile birlikte kullanmayın.

 

 

Modun inceleme videosu yakında kanalımızda olacak 🙂

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
1 Comment

1 Comment

  1. Yakup

    Şub 12, 2018 at 17:39

    Selçuk abi; Eline yüreğine sağlık 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Genel

SCS Software Bu Hafta Poznan Game Arena’ya Katılıyor!

SCS Software, 12-14 Ekim’de her yıl Polonya’nın Poznan şehrinde organize edilen Poznan Game Arena oyun fuarına katılacağını açıkladı.

Simülasyon Türk

Published

on

SCS Software Bu Hafta Poznan Game Arena’ya Katılıyor!

SCS Software, 12-14 Ekim’de her yıl Polonya’nın Poznan şehrinde organize edilen Poznan Game Arena oyun fuarına katılacağını açıkladı. Simülatör dorsesi ile Polonyalı hayranlarıyla buluşacaklar. Açıklamaya göre ATS’nin Oregon eyaleti dışında Special Transport DLC’sini ilk kez göstereceklerini ve yine ETS 2’nin Baltık ülkeleri haritasını oraya gelen ziyaretçilerin deneyebilecekleri belirtiliyor. Artık sıra bizce de American Truck Simulator için özel nakliye görevlerinin yer aldığı Special Transport DLC’sini çıkarmakta! Oradaki standı Polonyalı distribütör IMGN.pro organize ediyor.

 

 

Fuar kapsamında orada oldukları sürece paylaştıkları fotoğrafları Instagram ve Twitter adresleri üzerinden takip edebilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator için Klasik Çizgiler Boya Paketi Çıktı!

Oregon DLC’si ile birlikte Classic Stripes Paint Jobs Pack yayınlandı. Bu boyama paketi ile çekici ve dorselerimize 8 farklı klasik çizgili boyamalar ekleniyor.

Simülasyon Türk

Published

on

American Truck Simulator için Klasik Çizgiler Boya Paketi Çıktı!

Oregon DLC’si ile birlikte Classic Stripes Paint Jobs Pack yayınlandı. Bu boyama paketi ile çekici ve dorselerimize 8 farklı klasik çizgili boyamalar ekleniyor. Standart satış fiyatı 4 TL ancak Oregon Style paketini alırsanız bu boyama paketi 70 kuruşa geliyor. Oregon eyaletini satın alacaklara tavsiye ederiz.

 

 

Oregon DLC incelemesi için buraya

Oregon DLC’si American Truck Simulator için Yayınlandı! [İnceleme]

6

Continue Reading

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator için Volvo VNL Resmen Geliyor!

SCS Software son noktayı koydu. American Truck Simulator için Volvo VNL çok yakında geliyor…

Simülasyon Türk

Published

on

American Truck Simulator için Volvo VNL Resmen Geliyor!

SCS Software son noktayı koydu. American Truck Simulator için Volvo VNL çok yakında geliyor… Oregon DLC’si tweetlerine gelen bir soruya cevap veren SCS, bir veya iki hafta için Volvo VNL’in tamamen hazır olacağını açıkladı. Paylaşılan Oregon tanıtım videolarında sık sık Volvo VNL aracını trafikte gördük haliyle oyuncular işkillendi. Sonuç olarak Volvo VNL çekicisi yıllar sonra American Truck Simulator için bir güncelleme ile ücretsiz olarak eklenecek. ATS’de araçlar DLC olarak yayınlanıyor. Ücretsiz olacağını tekrar belirtelim. Bunların ardından SCS forumda Carthoo isimli geliştirici kendi oluşturduğu konuda Volvo VNL’den oyun içi bir görüntü paylaştı. Tam çıkış tarihi için SCS’den açıklama bekleyelim.

Bahsi geçen tweet mesaj;

 

Cathoo daha önce de International Lonestar için CAD çizimlerine ait bir görsel paylaşmıştı. SCS Software CEO’su Pavel Sebor’un bizzat Navistar genel merkezine gittiğini zaten biliyoruz. Artı olarak bu araçlar yıllardır hazır duruyor ve yenileniyorlar. ATS çıkmadan önce lisanslara ilişkin bir açıklama yapılmıştı.

 

SimülasyonPark’ta Volvo VNL Bekleyenler Derneği çok mutlu oldu. Ayrıca bu çekiciyi şirketine satın alacaklar için ön sipariş konusu açtık. 😀 Hepsine buradan ulaşabilirsiniz.

 

American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2 Kamyon Lisansları Durumu

 

Oregon DLC’si inceleme konusu için buraya

Oregon DLC’si American Truck Simulator için Yayınlandı! [İnceleme]

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Açılır Menü

Sitemizde lütfen adblock vb. reklam engelleme yazılımlarını devre dışı bırakın.

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler