Ana Sayfa American Truck SimulatorAmerican Truck Simulator Haber American Truck Simulator için Freightliner Cascadia resmen geliyor! (Teaser)

American Truck Simulator için Freightliner Cascadia resmen geliyor! (Teaser)

Yazar SimülasyonTÜRK

American Truck Simulator için Freightliner Cascadia resmen geliyor! (Teaser)

Veee 2020 yılının American Truck Simulator yılı olduğu bir kez daha ispatlanıyor! SCS tarafından paylaşılan teaser videosu ile Freightliner Cascadia çekicisinin simülasyona resmen ekleneceği ortaya çıktı! Paylaşılan teaser videosunda Aerokit takılmış Freightliner Cascadia aracını farklı açılardan görüyoruz. Ancak ne marka ne de model ve tam görüntüsü heyecanlandırmak adına gösterilmiyor. SCS Software CEO’su Pavel Sebor, ATS’nin Colorado DLC‘si çıkış canlı yayınında önümüzdeki haftayı işaret etmişti. Böylece 16-20 Kasım tarihleri arasında Freightliner Cascadia çekicisinin American Truck Simulator’a ücretsiz bir güncelleme ile ekleneceğini belirtebiliriz. Freightliner galerisi ise 1.39 güncellemesi ile oyunda belirmişti. 🙂

ATS topluluğu tarafından uzun süredir bekleniyor ve talep ediliyordu. Daimler markasının bir alt kuruluşu olan Freightliner Cascadia ile birlikte SCS Software’ın firma ile ilişkilerinde ne seviyeye geldiği anlaşılıyor. Daha önce daha piyasaya çıkmayan Western Star 49X çekicisini dünya lansmanı ile aynı gün American Truck Simulator için yayınlamışlardı. Cascadia’dan sonra sırada ne var merak ediyoruz!

 

American Truck Simulator forumu için tıklayın. Freightliner Cascadia siparişi verenler için ana konu açıldı!

 

SimülasyonTÜRK

1 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

1 yorum

Avatar
Emre Kas 15, 2020 - 22:29

İnş şu resimdeki dorse de gelir, Volvo vnl ve bu Cascadia gerçekten çok yakışıklı çekiciler.

Cevapla

Yorum yazın