Ana Sayfa American Truck SimulatorAmerican Truck Simulator Haber American Truck Simulator – Freightliner Cascadia resmen tanıtıldı! Kendi motor sesleri ile geliyor…

American Truck Simulator – Freightliner Cascadia resmen tanıtıldı! Kendi motor sesleri ile geliyor…

Yazar SimülasyonTÜRK

American Truck Simulator – Freightliner Cascadia resmen tanıtıldı! Kendi motor sesleri ile geliyor…

Freightliner markası Cascadia modeli ile American Truck Simulatora resmen geliyor. Daimler Trucks Kuzey Amerika‘nın bu özel desteği sayesinde Amerikan yollarının en popüler kamyonu Freightliner Cascadia® çok yakında ATS için yayınlanacak. Cascadia® çekicisi için Freightliner tarafından bir milyon saatten sonra fazla AR-GE çalışması ve milyonlarca mil gerçek dünya testi yapılmış. Freightliner’ın şimdiye kadar sunduğu en gelişmiş otoyol kamyonu olarak tanıtılıyor. Gelişmiş aerodinamik sayesinde havayı bölüp yakıt verimliliğini artırmaya yardımcı olunuyor. ATS’de Freightliner Cascadia’nın Aero paketi de bulunuyor. Cascadia aracı Detroit™ motor kullanıyor. DD15® ve DD13® motoruna sahip olan araçta DT12™ On-Highway Series şanzımanları yer alıyor.

Freightliner Cascadia® çok yakında American Truck Simulator için SCS Software tarafından yayınlanacak.

Teaser videosundaki DD15 motor seslerini süper dikkatli hayranlar tarafından fark edilmişti. Çünkü Freightliner Cascadia için geçtiğimiz haftalarda bir ses kayıt oturumu gerçekleştirilmiş. SCS’in Lisanslama Müdürü yeni aracın seslerini kaydedebilmeleri için Almanya’daki Transportbotschafter şirketi ile iletişime geçmiş. Pandemi koşullarına rağmen 1 günlüğüne gerçek araç kiralanmış ve sesler kaydedilmiş. Böylece ATS’nin Freightliner Cascadia aracı gerçek motor sesleri ile gelecek. FMOD ile birlikte nasıl olacağını çok merak ediyoruz!

3 hafta çekilen fotoğrafları ve videosunu paylaşıyorlar.

Not: Tanıtılan Freightliner Cascadia aracının kokpiti 2018 yılına ait ve hayalet göstergelere sahip tamamen dijital olan interior modelinin ne zaman geleceği bilinmiyor. İş birliği devam edeceği için önümüzdeki dönemde o kokpiti de görebiliriz. Eski klasik Cascadia modeli ise maalesef gelmiyor. Bu markalar önce yeni modeli yayınlatmak istiyor. Umarız ilerleyen dönemde klasik modeli de ATS’de görebiliriz.

Western Star 49X çekicisi de dünya lansmanı ile aynı günde ATS’ye yayınlanmıştı. Son gelen marka ile Amerika piyasasında aktif olarak üretim yapan kamyon üreticileri tamamlanıyor. Bundan sonra bu markaların diğer modellerini bekleyeceğiz.

American Truck Simulator forumu için tıklayın. (Freightliner Cascadia deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.)

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın