in , ,

American Truck Simulator – Colorado eyaletindeki yeni endüstriler tanıtıldı

American Truck Simulator – Colorado eyaletindeki yeni endüstriler tanıtıldı
Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi vahşi doğalara ve sıradağlarına sahip olmakla övünen Colorado eyaleti için SCS ekibi daha önce araşma amaçlı bir ziyaret düzenlemişti. Şimdi ise Colorado DLC’sinde bulunacak olan bazı önemli yeni endüstriler tanıtılıyor.
Her zaman doğal güzelliği destekleyen Colorado eyaleti çevreyi korumak için temiz enerji kullanma yollarını araştırıyor. Eyalet rüzgar enerjisini ana enerji kaynağı olarak kullanıyor. 90 bin ev için 400’den fazla rüzgar türbini ile güç üreten Colorado ülkenin en büyük rüzgar çiftliklerinden birine sahip. Colorado eyaletinin bu nedenle ABD’deki bir numaralı rüzgar türbini şirketine ev sahipliği yaptığı ve dünyadaki diğer tesislerden daha fazla rüzgar türbini kulesi inşa edebilen yüksek eğitimli bir işgücüne de sahip olduğu yazıda vurgulanıyor. American Truck Simulator‘ın Colorado harita genişlemesinde eyaletler arasında rüzgar santralleri için benzersiz parça ve ekipmanları taşıyarak bu endüstrinin büyük bir hayranı olacağımız umuluyor. Bu sıcak günlerde rüzgar türbinleri sizi soğutmasa bile içeçek şişelerini soğutacak! Diğer eyaletlerdeki farklı içecek çeşitleri üreten fabrikalar için Colorado’da bulunan çeşitli şişeleme tesislerinden sevkiyatlar yapılabilecek.
Amerika’da herhangi bir günde gökyüzünde 2.000’den fazla kargo uçuşu oluyor ve kamyonculuk da lojistiği idare eden tek ulaşım şekli değil. Colorado’da bulunan Denver Uluslararası Havalimanı en yoğun 20. havalimanıdır ve her yıl milyonlarca yolcu, paket, posta ve daha fazlası terminal ve aktarma merkezlerinden geçer. ATS’de ise havalimanına ve havalimanından farklı noktalara kargo taşımacılığında önemli bir rol oynayacağız.
Genel olarak yazıda da anlayacağınız üzere yeni endüstriler sayesinde yeni yükler de Colorado ile birlikte oyuna eklenecek. Çıkış tarihi olarak yıl sonu tahmin ediliyor. Henüz Idaho eyaleti bile yayınlanmadı. 🙂

Ekran görüntülerinin videolu hali

https://www.instagram.com/p/CCLIlK8BviZ/

 

 

Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

American Truck Simulator forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yeni Farming Simulator oyunu Giants Software tarafından bağımsız yayımlanacak

Assetto Corsa – Ford Trucks F-MAX, İstanbul Park pistinde göründü!