Ana Sayfa American Truck SimulatorAmerican Truck Simulator Haber American Truck Simulator – California yenileme çalışmalarından yeni bilgiler ve görüntüler

American Truck Simulator – California yenileme çalışmalarından yeni bilgiler ve görüntüler

Yazar SimülasyonTÜRK

Geçtiğimiz yılbaşı özel 2020 canlı yayınında duyurulan American Truck Simulator‘ın California yenileme çalışmaları için yeni bilgiler ve görüntüler paylaşıldı. SCS Software‘daki harita takımlarının büyümesi sayesinde artık bu yenileme çalışmalarını üstlenirken gelecekteki harita genişleme projeleri üzerinde çalışabilecek kapasiteye sahip olduğu belirtiliyor.

California için nereleri değişiyor, yenileniyor?

  • Tüm şehirler mevcut kalite standartlarına uyacak şekilde yeniden tasarlanıyor ve ayarlanıyor
  • California’nın özel trafik levhaları, mimarisi, yol sistemleri, turist cazibe merkezleri, endüstriyel depoları ve daha fazlasını yansıtan çok sayıda yeni 3D varlık hazırlanıyor.
  • Eyalet sınırlarında yer alacak olan yeni Tarımsal Kontrol İstasyonları
  • Yol düzeni ve yapısında büyük bir çalışma

California yenileme çalışmaları American Truck Simulator’ın tüm sahipleri için ücretsiz bir güncelleme olarak gelecek ve yaklaşan oyun güncellemelerinde daha küçük aşamalarda parça parça yayınlanacak. Daha önce Kuzey California olarak duyurulmuştu. Paylaşılan kısa tanıtım videosunda da konumları gösteriliyor. Bu reskin/yenileme projesinin ne zaman tamamlanacağına dair kesin bir tarih olmasa da SCS ekibinin bu bölgeyi inşa ettiği ilk dönemde kaçırdığı ayrıntıları ve ekstraları getirmek için çok çalışacağı vurgulanıyor. Umarız 1.41 sürümünde ilk kısmını görürüz. 🙂

California eyaletine vardığımızda karşımızda sınırda kurulmuş olan yeni tarımsal sınır kontrol istasyonları çıkacak. Bu özel istasyonlarda haşere ilaçlama yapılıyor ve bu konu ile ilgili ilk savunma hattı olarak değerlendiriliyor. Eyalete kargo taşıyan tüm sürücülerin araçlarındaki mallar bu eklenen özel istasyonlarda kontrol ediliyor. Haşereli malların eyalete girmesini önlemek ve doğru belgelerle gelindiğine emin olmak için denetleme yapılıyor. Bu olay oyun içerisindeki mevcut ağırlık istasyonları ile benzer şekilde çalışıyor. Ancak eyalet sınırına geldiğinizde ne taşıdığınıza bağlı olarak yeşil ışık verilmeden önce aracınızı kenara çekmeniz için bilgilendiriliyorsunuz. Böylece kısa bir süre bekledikten sonra haşere kontrolü, belge denetimi gerçekleşecek siz de yola devam edeceksiniz.

American Truck Simulator için Kuzey Kaliforniya yenileniyor ve Texas DLC’si geliyor!


American Truck Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın