American Truck Simulator – 1.34 Güncellemesi [Video]
Connect with us

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator – 1.34 Güncellemesi [Video]

SCS Software, ATS’nin 3. çıkış yıldönümü kutlama yayınında birçok bilgi paylaştı. 1.34 güncellemesinin özelliklerini hem test edip hem de son gelişmelerden bahsediyoruz. Interinational LoneStar ve Freightliner Cascadia araçları bu yıl çıkıyor. Washington eyaleti çok daha erken çıkacak, yıl sonunda ise Utah yayınlanacak. Daha neler neler….

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

SCS Software, ATS’nin 3. çıkış yıldönümü kutlama yayınında birçok bilgi paylaştı. 1.34 güncellemesinin özelliklerini hem test edip hem de son gelişmelerden bahsediyoruz. Interinational LoneStar ve Freightliner Cascadia araçları bu yıl çıkıyor. Washington eyaleti çok daha erken çıkacak, yıl sonunda ise Utah yayınlanacak. Daha neler neler….

1.34►https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-1-34-guncellemesi/
Canlı yayından bilgiler► https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulatorin-3-yildonumu-canli-yayinindan-bilgiler/
Steam sayfası ►https://store.steampowered.com/app/270880/American_Truck_Simulator/
ATS forumu►https://park.simulasyonturk.com/c/kamyon-parki/american-truck-simulator

 

 

Haber

American Truck Simulator – 1.34 Güncellemesi

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Genel

ETS 2 ve ATS için 1.35 güncellemesinde yeni yollar ekleniyor

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’ın yakında çıkacak olan 1.35 güncellemesinde yer alacak yeni yollar tanıtıldı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

ETS 2 ve ATS için 1.35 güncellemesinde yeni yollar ekleniyor
Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator‘ın yakında çıkacak olan 1.35 güncellemesinde yer alacak yeni yollar tanıtıldı.
 
American Truck Simulator için Eugene ve Bend şehirlerini bağlayan OR-58 otoyolu eklenmiş. Bu yol üzerinden Salt Creek nehri kıyısından giderek Odell gölüne ulaşılabiliyor. Varış yerinde ise sisin hemen ardında bu bölgenin en yüksek dağı olan Diamond zirvesi var öteki tarafta ise Willamette Pass Ski-Resort alanını bulabilirsiniz.
 
Oregon DLC’si çıktığından beri OR-140 otoyolu uzayıp duruyor. Bu güncellemede de Medford’tan Winnemucca’ya bir bağlantı olacak. Ve açıklamaya göre Klamath Falls şehir merkezi de yenilenerek büyütülmüş. Eklenen bu yeni yol bizi Upper Klamath gölünden Fremont-Winema milli ormanın derinliklerinden Medford, Nevada’ya götürecek.
 

 

California eyaleti için de yeni bir yol geliyor. Burney adlı küçük kasabanın içinden geçen CA-299 numaralı otoyol bize Redding’ten Oregon‘ın Canby şehrine alternatif bir orta sunacak. Bu yol tarım alanları, kıvrımlı yollar, kavşaklar, manzaralar, dağ kanyonları ve geçitler gibi her şeye sahip olan uzun bir sürüş sunacakmış.
 
Yukarıdaki yeni yollara ek olarak çeşitli değişiklikler ve eklemeler de var. CA-299 otoyolu ile Redding şehrine Interstate ile CA-299 birleştiren bir kavşak ekleniyor ve yine yeni bir garaj ile kamyon galerisi yerleştiriliyor. Ayrıca Yuma şehri de kendi kamyon garajı, kamyon galerisi ve yeni dinlenme alanına kavuşuyor. New Mexico‘da ise Farmington şehrine kamyon garajı ekleniyor.
 
Ayrıca dikkate değer bir gelişme daha var. Yol/trafik levhalarını daha gerçekçi hale getirmek ve iyileştirmek için çok çalışıyorlarmış. Hatta oyun dünyasında eski yollara gitmeyi seviyorsanız GPS’inizi kapatıp yoldaki işaretlere yakından bakarak gidebilirsiniz. Daha önce New Mexico’da ilk kez daha gerçekçi trafik levhalarını barındıran yeni sistem kullanılmış bunun diğer eyaletlere de yaygınlaştırılacağı açıklanmıştı işte bu sürümde California eyaletinde US-95 otoyolu ve Arizona’daki levha sistemi birkaç kamyon dinlenme alanı ile birlikte tamamen yenilenmiş.
 
 
ETS 2 için de yeni yol eklemesi var. Fransa’nın ana haritada ve Vive la France DLC‘sinde yer alan kısımlarına iki ayrı kırsal yol ekleniyor. Bunlardan ilki A10 otoyolu ile A6 otoyolunu bağlıyor ve oranın yakınında Montargis şehrini görüyoruz. İkinci kısımda ise A6 ve N44 yollarını bağlıyor. SCS Software, Fransa’daki kırsal yolların popülerliğinin kanıtlanmasından dolayı bu yeni kırsal yolları da seveceğinizi umuyor.
 
SCS Software olarak bazı bölgele(rin) ortaya çıkmadığını söylüyor. Ve yakında daha fazlasını paylaşacağını yazarak noktalıyor.
 
 
1.35 güncellemesinde ATS için yeni dorseler de geliyor.

American Truck Simulator’ın 1.35 güncellemesinde eklenecek yeni dorseleri tanıtıldı

 
 

Aynı zamanda ETS 2 için de yeni güncellemede dorse geliştirmeleri var.

 

ETS 2’nin 1.35 güncellemesindeki dorse yenilikleri ve geliştirmeleri tanıtıldı

 
 
Euro Truck Simulator 2 forumu için buraya, American Truck Simulator için ise buraya tıklayabilirsiniz.
SimülasyonTÜRK
Okumaya devam edin

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator için Washington eyaletinin manzaraları paylaşıldı

Çok ama çok yakında yayınlanması beklenen Washington eyaleti için bugün manzaraların bulunduğu yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. American Truck Simulator’a eklenecek olan bu eyaletin takma adı Evergreen State(yaprak dökmeyen) çünkü şehirleri bile dolaştığınızda sonsuz yeşilliği görebiliyorsunuz.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

American Truck Simulator için Washington eyaletinin manzaraları paylaşıldı
Çok ama çok yakında yayınlanması beklenen Washington eyaleti için bugün manzaraların bulunduğu yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. American Truck Simulator‘a eklenecek olan bu eyaletin takma adı Evergreen State(yaprak dökmeyen) çünkü şehirleri bile dolaştığınızda sonsuz yeşilliği görebiliyorsunuz. Ve bu eyaletin maskotu Green Darner Dragonfly(Yusufçuk) böceğiymiş. Aşağıda SCS Software tarafından paylaşılan 10 tane yeni ekran görüntüsü bulunuyor. Hala bir çıkış tarihi paylaşılmadı.
 
SCS’in ATS takımı aşağıda da görebileceğiniz gibi bu ormanları ve manzaraları gerçek dünyadaki muadillerine mümkün olabildiğince benzetmeye odaklanmış. Her yeni eyalette olduğu gibi burada da tüm harita tasarım süreci aynı işliyor.
Hemlocks’dan Firs ile Spruces’e Washington eyaletinde nereye dönerseniz dönün birçok ağaç bulacaksınız. Ayrıca Rock Paper Shotgun‘ın editörü Alec Meer, Washington eyaleti ile ilgili yazdığı önizleme makalesinde ağaçların çokluğundan tam 20 kez bahsetmiş.
 
RPS editörünün paylaştığı kısa video

Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

 

American Truck Simulator forumu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

ETS 2 Genel

ETS 2 ve ATS’nin 1.35 Güncellemesinin Kapalı Beta Testlerine Başlandı

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için bu hafta 1.35 güncellemesi için kapalı beta testlerini başlattığını açıkladı. Önümüzdeki güncellemenin şimdiye kadar ki en büyük güncelleme olacağını belirtmişlerdi. Bu nedenle çok bekleniyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için bu hafta 1.35 güncellemesi için kapalı beta testlerini başlattığını açıkladı. Önümüzdeki güncellemenin şimdiye kadar ki en büyük güncelleme olacağını belirtmişlerdi. Bu nedenle çok bekleniyor. Ayrıca önümüzdeki haftadan itibaren ETS 2 için bu güncellemede gelecek olan yenilikleri tanıtmaya başlayacaklar. ATS için yeni dorseler zaten burada tanıtılmıştı. Testler nasıl yapılıyor? Önce iç testlerden her şeyin geçmesi gerek. Ardından dış testlere geçiliyor. Kpalı beta test grubu yıllardır bu toplulukta yer alan sadık oyunculardan oluşuyor. Senior ve Junior şeklinde iki gruba belirli aralıklarla yeni güncellemeler beta olarak gönderiliyor. İlk önce senior yani kıdemliler alıyor daha sonra açık betaya yakın bir zamanda junior grubu bu tarz güncellemeleri erkenden alıp testlere başlıyor. En son da açık beta şeklinde tüm oyunculara paylaşılıyor.

1.35 güncellemesinin açık betasının 1 ay sonra başlaması planlanıyormuş. Nisan ayını güncellemede gelecek olan özelliklerle geçireceğiz gibi görünüyor. Peki ne bekliyoruz? Elbette bu güncellemede DirectX 11 desteğine geçiş sürecinin başlayacağı açıklanmıştı. Bunun dışında yeni kişisel dorseler olabilir. Ancak hiçbir şey açıklanmadı. Tahmin edilebilir pek çok özellik var. Fizik iyileştirmelerinin bu güncellemede devam edeceği belirtilmişti. World of Trucks online işleri için kişisel dorse desteği de beklenenler arasında bulunuyor. Sanal şirket oluşturmanın da geleceği daha önce söylenmişti. Mercedes-Benz modifiye paketi de ortaya çıkmıştı, Actros MP3 ve MP4 araçlarında çeşitli yenilemelerle bu güncellemeden sonra çıkabilir mi? Bilinmiyor. Almanya haritasının güney kısmı 1.35 sürümünde yenilenecekti. Yeni ses motoru FMOD için hangi sürümde geleceğine dair açıklama yapılmadı o yüzden beklenmiyor. Schwarzmüller dorse paketi için kişisel dorse desteği de beklenenler arasında diyebiliriz. Range T için umut verici gelişmeler olduğunu belirtmişlerdi. Ufukta güzel şeyler var denilmişti. Ama hala açıklama yapılmadı. O yüzden SCS’in açıklama yapmasını bekleyeceğiz. 🙂

 

SCS Software’da tester olarak çalışan Rafal eğlenceli bir video hazırlamış. Videoda oyunu test etmekten yorulan ve bunla mücadele eden Rafal, kapalı beta testlerinin başlamasından rahat ediyor ve TIR kendi kendine gitmeye başlıyor. 🙂 Burada diğer kapalı beta test gönüllülerinin oyunu test ederek iş yükünü hafiflettiğine vurgu yapılıyor. Yani ortada otomatik şerit takip sistemi gibi bir özelliğe gönderme yok!

Bu video 1 Nisan tarihinde paylaşıldı ancak şaka değil.

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator forumlarına herkesi bekliyoruz.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Recent Comments

Trendler