ETS 2’ye Lisanslı Mercedes-Benz Geliyor!!!

5

ETS 2’ye Lisanslı Mercedes-Benz Geliyor!!!

Mercedes lisansı alındı…

mercedes-benz-ets2-sound-photos

“Recording engine sounds and taking tons of photos today!”

SCS Software yarım saat önce Twitter hesabından Mercedes-Benz aracını paylaştı. Ses kayıtlarını yapıldığını belirtti. Ardından hemen logoyu yakın çekim olarak paylaşan SCS, ETS 2 için lisansın alındığını anlatmaya çalışıyor. ETS 2’de bulunan 7 markadan sadece Mercedes lisanssız olarak Majestic adıyla kalmıştı.

Oyuna Mercedes-Benz Actros MP4‘ün de geleceği bu haberler doğrulanıyor.

Şu an beklenen yeni araçlar;

  • DAF XF Euro 6
  • Renault Range T
  • Mercedes-Benz Actros MP4
  • ?

 

mercedes-benz-ets2-sound

 

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. En kısa zamanda çalışmalarla ilgili video kaydı yayınlanabilir.Bu lisans hangi güncellemeyle gelecek bilmiyoruz ama v2.0 güncellemesi dolu dolu geliyor!

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com İyi oyunlar diler…

SimülasyonTÜRK Grubu

5 YORUMLAR

  1. yapılırda zor bir iş kolay değil tabiki ama zamanla tabiki güncelleme gelir inşallah gerçek dünyada nasıl sa oyuna yansıtsalar hasar alma lastik patlaması yolda kalma benzin nakli yapan yolda bize başka istasyon araçları olsa oyuna hava katacagından eminim araçtan inme karlı yollar yolda hız gösteren tabela bunlar zor işler ama dedigim gibi inşallah yapılır bende bekliyorum böyle özellikleri ama zamana bırakalıp bakalım böyle özellik olacakmı evet oyunda tırların ve diger araçların hasar almaması saçma tırı vuruyoruz hasar almıyor ve sadace ses geliyor buda saçma olmuş ama profesyonel bir ekip zamanla özellik eklerler birazcık tır dışında haritayı ve başka özellikler eklemeyi düşünseler iyi olur ama bekleyip görecegiz yapoacak bir şey yok

Bir Cevap Yazın